Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści od Ewy Krawczyk miesiąc po śmierci męża. Opowiedziała jak wygląda jej codzienność
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 05.05.2021 13:05

Przykre wieści od Ewy Krawczyk miesiąc po śmierci męża. Opowiedziała jak wygląda jej codzienność

Ewa Krawczyk
screen tvpinfo.pl

Ewa Krawczyk bardzo przeżywa śmierć swojego ukochanego męża Krzysztofa. Jak wyznała, do ostatniej chwili wierzyła, że jego stan zdrowia się poprawi.

Krawczykowie przeżyli ze sobą 40 lat. Wszędzie byli razem. Przez wszystkie lata byli niemal nierozłączni. Teraz Ewa Krawczyk z pewnością przeżywa najtrudniejsze momenty w swoim życiu.

Ewa Krawczyk: miałam szczęście być żoną wielkiego artysty

W programie TVP 1 Alarm! Ewa Krawczyk opowiedziała o swoim małżeństwie z Krzysztofem. Wdowa wyznała, że oboje spędzali większość czasu razem. Razem pracowali i wyjeżdżali na wakacje.

Więc my byliśmy uzależnieni od siebie – stwierdziła w wywiadzie.

Co więcej, pani Ewa dodała również, że wspólnie szykowali się do koncertów Krzysztofa. Jak widać, żona Krawczyka była jego nieodłączną towarzyszką w czasie całej jego kariery. Sama powiedziała o nim, że był wielkim artystą, a ona miała ogromne szczęście, że mogła być jego żoną.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po śmierci Krzysztofa życie Ewy bardzo się zmieniło. Kobieta bardzo tęskni za swoim ukochanym mężem.

Nowa codzienność Ewy Krawczyk

Pani Ewa opowiedziała w programie, jak odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej mąż nie żyje.

Wdowa zdradziła, że cały czas ma wrażenie, jakby Krzysztof był obok. Nawet kiedy wieczorem kładzie się spać, z przyzwyczajenia nakłada na jego szczoteczkę pastę do zębów.

-[…] całuję jego zdjęcia, całuję jego rzeczy, śpię w jego koszuli – dodaje Ewa.

Żona zmarłego podkreśliła, że oboje nie byli przygotowani na taki bieg wydarzeń. Kiedy Krawczyk wrócił do domu na święta Wielkanocne, wydawało się, że jego stan zdrowia się poprawił. Muzyk do końca bronił się przed ostatecznością. Walczył do ostatniej chwili.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Super Express
Tagi: ewa krawczyk