Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści z domu Golców. Żona Łukasza Golca ma poważne problemy zdrowotne
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.04.2022 19:31

Przykre wieści z domu Golców. Żona Łukasza Golca ma poważne problemy zdrowotne

Żona Łukasza Golca, Edyta Golec
fot. Pawel Wodzynski/East News, instagram.com/edytagolecofficial

Żona Łukasza Golca zamieściła na Instagramie niepokojącą relację. Kobieta wyznała, że mierzy się z pewną przypadłością, która utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Zdradziła też, jak sobie z nią radzi.

Każdy fan najsłynniejszych muzyków-bliźniaków w Polsce wie, że Golec uOrkiestra to nie tylko znani bracia. Od ponad 20 lat na scenie występuje z nimi także żona jednego z artystów, która swoim talentem i urodą zdecydowanie stanowi wyjątkowy element kapeli.

Edyta Golec już od najmłodszych lat była wychowywana wśród regionalnej muzyki i śpiewów, które towarzyszyły każdemu rodzinnemu spotkaniu. Altowiolistka i wokalistka dołączyła do „uOrkiestry” w 1998 roku, a już dwa lata później poślubiła jednego z braci, Łukasza, z którym doczekała się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotra.

Żona Łukasza Golca o stanie swojego zdrowia

Choć na scenie Edyta Golec tryska energią i czaruje uśmiechem, wszystko wskazuje na to, że prywatnie niestety zmaga się z przykrymi problemami zdrowotnymi. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zaskakującą relację, w której podzieliła się radą dla wszystkich, którzy tak, jak ona, odczuwają pewne niedogodności.

Wyszło na jaw, że artystka korzysta z komory hiperbarycznej, w ramach której stosuje się tlen pod wysokim ciśnieniem. Choć metoda ta nie jest jeszcze zbyt popularna w Polsce, żona Łukasza Golca zdecydowanie poleciła tę terapię, także osobom zmagającym się z komplikacjami po przebyciu COVID-19.

Zdradziła też, że sama cierpi na anemię i chroniczne zmęczenie, zaś seria zabiegów okazała się remedium na wiele dolegliwości.

– Kochani, polecam komorę hiperbaryczną tym, którzy są po covidzie, lub tak jak ja cierpią na anemię i permanentne zmęczenie. Już po kilku wizytach czuć więcej energii i życia – czytamy w relacji.

Gwiazda przyznała też, że z utęsknieniem czeka na prawdziwą wiosnę i związany z nią przypływ energii.

Żona Łukasza Golca, Edyta Golec

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko tłumaczy „adrenaliną i stresem”
  2. Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją wielką miłość. Są razem dopiero kilka miesięcy
  3. Koroniewska na łóżku szpitalnym, obok klęczy Dowbor. Do sieci trafiło poruszające zdjęcie sprzed lat