Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści ze szpitala. Chodzi o stan zdrowia Wiesława Gołasa
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.09.2021 17:56

Przykre wieści ze szpitala. Chodzi o stan zdrowia Wiesława Gołasa

Wiesław Gołas znowu trafił do szpitala. Tę smutną informację przekazała żona Gołasa, Maria Krawczyk-Gołas. Aktor miał drugi wylew – pierwszy przydarzył mu się prawie rok temu.

Gołas ma już 91 lat – na rolach granych przez niego w serialach i filmach wychowało się kilka pokoleń Polaków. Wciąż też uwielbiane są jego niezapomniane wykonania piosenek kabaretowych zespołu Dudek czy Kabaretu Starszych Panów.

Polacy znają go przede wszystkim z roli Czereśniaka w serialu „Czterej pancerni i pies„, ale Gołas grał też w mnóstwie innych kultowych tytułów: „Alternatywy 4„, „Brunet wieczorową porą”, „Poszukiwany, poszukiwana” czy „Żona dla Australijczyka„.

Wiesław Gołas miał drugi udar

Słynny aktor znajduje się w szpitalu – towarzyszy mu żona Maria. Gołas rok temu przetrwał krwotoczny udar mózgu, ale wyszedł z niego. Przez kolejny rok nie miał większych problemów zdrowotnych.

W marcu Gołas zaszczepił się przeciwko covid-19 i wszystko wskazywało na to, że jest w dobrej kondycji.

W sierpniu przez jakiś czas mieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Wkrótce planował wrócić do domu. Niestety, właśnie teraz trafił do szpitala.

Przyjaciel aktora wyznał dziennikarzom Super Expressu, że jego stan jest poważny. Żona Gołasa uspokaja jednak fanów i mówi, że wszystko jest w porządku.

Życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.

Wiesław Gołas – W Polskę idziemy:

Wiesław Gołas, Czterej pancerni i pies (Czereśniak)

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Córka Adam Małysza przekazała radosne wieści