Psy w tym schronisku miały w tym roku wyjątkowe święta! Dzięki dobroci ludzi z tej okazji mogły samodzielnie wybrać sobie prezent – wymarzoną zabawkę. Nikt nie spodziewał się tak niezwykłego efektu. Sytuacja wzrusza do łez.

Zwierzęta mogły same wybrać sobie prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. To, jak zachowały się psy w tym schronisku, porusza niemalże każdego. Widać, ile znaczył dla nich ten mały gest.

Psy w schronisku: prezenty

W tym roku święta Bożego Narodzenia były wyjątkowo celebrowane w schronisku Dogs Trust Ireland. Właśnie tam podopieczni przygotowali wiele upominków dla zwierząt. Co więcej, personel pozwolił im wybrać je samodzielnie! Dzięki temu psy mogły otrzymać wszystko to, czego tylko zapragną.

Pupile reagowały w różny sposób. Jedne z nich nie wiedziały, co się dzieje, inne z kolei potrzebowały chwili zastanowienia po to, aby wybrać wymarzoną zabawkę. Były także takie, które od razu wiedziały, co najbardziej wpadło im w oko. Chwytały zaraz prezent w zęby i uciekały! Nagranie z tego niecodziennego wydarzenia zostało udostępnione w internecie, przy czym wywołało wiele łez wzruszenia.

Co widzimy na nagraniu?

Na filmiku możemy zobaczyć, jak wyglądał moment, w którym pupile wybierały sobie samodzielnie prezenty. Zabawa polegała na tym, że psy były wpuszczane do pomieszczenia w pojedynkę. Zabawki, które czekały na nie, rozłożono w dwóch, równych rzędach. Dzięki temu zwierzęta mogły wybrać to, co im się najbardziej podoba.

Nagranie pokazuje, jak szczęśliwe są psy z tego schroniska. Uroczy film zyskał wielu fanów, którzy nie ukrywają, jak bardzo wzruszyła ich dobroć personelu tej placówki. Filmik miał pokazać nie tylko to, ile miłości mogą otrzymać psy w schronisku, ale także zachęcić ludzi do adoptowania szczęśliwych pupilów. Możemy na nim zobaczyć, że niektóre z nich są naprawdę radosne i energiczne. Mimo że los zgotował im wiele trudności, potrafią cieszyć się nawet z najmniejszych drobiazgów.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Psy ze schroniska podczas świąt czekała ogromna niespodzianka.

psy
fot. screen youtube.com,DogsTrustIreland

Niektóre z nich od razu wiedziały, czego pragną.

psy
fot. screen youtube.com,DogsTrustIreland

Zwierzęta pokazały, że potrafią cieszyć się nawet z najmniejszych uczynków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowite wyniki badań. Sierść psa kryje mniej bakterii niż broda mężczyzny
  2. Porzuciła swojego psa na lotnisku. Dołączyła notkę, w której wyjaśnia, czemu musiała to zrobić
  3. Psie rodzeństwo, które nie może bez siebie żyć. Słodkie owczarki podbijają serca internautów
  4. Koala zatrzymał rowerzystkę, bo był spragniony. Wypił jej całą wodę [ZDJĘCIA]
  5. Wśród pand ukrywa się pies. Dla jednych niewykonalne, dla innych banał

źródło: boredpanda.com, wtv.pl

 

Poprzedni artykułFryzjerka zrobiła jej metamorfozę. Żaliła się na swój wygląd, teraz powala na kolana
Następny artykułCiężarna suczka nie mogła urodzić, mimo nabrzmiałego brzucha. Weterynarz zrobił USG i zrozumiał dlaczego
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.