Psy wkroczyły do akcji poszukiwawczej 3,5-letniego Kacperka i wskazały nowy trop. Po 9 dniach wciąż nie znaleziono chłopca, jednak być może w najbliższym czasie dowiemy się, gdzie znajduje się zaginione dziecko. W poszukiwania zaangażowanych jest ponad 200 osób, jednak penetrowane tereny nie są zbyt sprzyjające. 

Poszukiwania małego Kacperka z Nowogrodźca wciąż trwają. Mimo tego, że w akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest mnóstwo osób i służb specjalnych to do tej pory nie wiadomo gdzie znajduje się chłopiec. Dlatego też sprowadzono z Niemiec specjalne psy szkoleniowe, które wskazały nowy trop. Być może już wkrótce dowiemy się, gdzie znajduje się 3,5-latek.  

Psy wkroczyły do akcji poszukiwawczej 3,5-letniego Kacperka

Ponad tydzień temu zaginął 3,5-letni Kacperek z Nowogrodźca pod Bolesławcem. Po 9 dniach intensywnych poszukiwań wciąż nie wiadomo gdzie znajduje się chłopiec. W akcję poszukiwawczą zaangażowano specjalne psy szkoleniowe, które przyjechały do Polski prosto z Niemiec. 

Psy z Saksonii, były szkolone do poszukiwań zaginionych ludzi. Jak poinformowało Radio Zet, czworonogi wskazały, że chłopiec prawdopodobnie znajduję się w pobliżu rzeki, lub bezpośrednio w niej. Ich zachowania ewidentnie wskazują, że w tym obszarze może znajdować się dziecko. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wyjawił, co stanie się z partią rządzącą i co powie nam Duda
  2. Zakończono akcję poszukiwawczą na jeziorze. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz, z wody wyłowiono ciało
  3. Siostra ojca Kacperka zabrała w końcu głos. Co jej brat zrobił 3,5-letniemu dziecku?

Nowy trop 

Służby mają skupić się na nowym tropie, wskazanym przez psy sprowadzone z Niemiec. W akcję poszukiwawczą zostaną zaangażowani także nurkowie, którzy przeszukają wskazany teren pod powierzchnią wody. Już wcześniej podejrzewano, że Kacperek mógł wpaść do rzeki, w momencie kiedy jego ojciec stracił go z oczu. 

Pod uwagę brane są różne hipotezy, jednak wiele wskazuje na to, że ta jest najbardziej prawdopodobna. Były dyrektor Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji Marek Dyjasza, jak podaje Wirtualna Polska, także twierdzi, że Kacperek wpadł do Kwisy. Jasnowidz Krzysztof Jackowski, którego matka chłopca poprosiła o pomoc w poszukiwaniach, również potwierdza tę wersję. Wstępnie wykluczono możliwość porwania 3,5-letniego chłopca.

Miejmy nadzieje, że Kacperek już wkrótce zostanie odnaleziony.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

psy
fot. archiwum rodzinne

Psy wskazały nowy trop, w trakcie poszukiwań zaginionego Kacperka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od dziś znów można jeździć Veturilo. Co trzeba wiedzieć?
  2. Dramatycznie przykre wiadomości z północy Polski. Niestety stracił życie
  3. Kierowco, możesz stracić prawo jazdy. Wchodzą nowe przepisy, dotyczą każdego z nas
  4. Kura zniosła niezwykłe jajko. Właścicielom w końcu udało się nagrać moment rozbijania
  5. Opowiedziała, co jej mąż zrobił po 9 latach małżeństwa, gdy ich synowie mieli tylko 6 tygodni
  6. Minister zdrowia ujawnił porażające dane. Zakażonych w Polsce może być znacznie więcej niż w statystykach

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.