Psy to bardzo inteligentne zwierzęta, które doskonale rozumieją, co do nich mówimy. Dowodem na to jest pewien pupil, który postanowił wydać swojego psiego przyjaciela. Kiedy właścicielka czworonogów zobaczyła, co pod jej nieobecność zbroiły dwie suczki, nie musiała długo szukać winnego. Jedna z nich na swój własny sposób, odpowiedziała na pytanie kobiety.
 
Filmik, na którym uwieczniono dwa urocze psy, zobaczyło już ponad 10 milionów ludzi. Co stoi za jego fenomenem? Zobaczcie sami. Reakcja jednego z czworonogów rozłoży was na łopatki.
 
Psy odpowiadają na pytanie właścicielki
 
Każdy, kto posiada psy, dobrze wie, że czasami lepiej nie spuszczać ich z oczu. Czworonogi pod naszą nieobecność potrafią zamienić dom w pobojowisko lub zostawić nam niekoniecznie miłą niespodziankę. Na szczęście, niektóre z nich potrafią się do tego przyznać. 
 
Kiedy właścicielka dwóch suczek o imieniu Sunny i Judy weszła do kuchni, zastała na podłodze nieprzyjemny widok. Niestety, jeden z piesków postanowił załatwić na niej swoje potrzeby. Kobieta postanowiła dowiedzieć się, który z pupili jest za to odpowiedzialny. Kiedy zadała czworonogom pytanie, nie spodziewała się, że tak szybko uzyska odpowiedź. To, co zrobił jeden z psów, jest niesamowite.
Zabawne psy
 
Psy rozbawiły swoją panią i internautów do łez. Kiedy właścicielka postanowiła zadać swoim pupilom pytanie o to, który z nich zrobił kupkę, nie spodziewała się takiej reakcji. Jak się okazało, jeden z czworonogów postanowił od razu wydać winowajcę, wskazując drugiego pieska łapką. Na szczęście wszystko zostało nagranie. Ten filmik wprost trzeba zobaczyć. 
 
ZOBACZ FILMIK:
 
 Filmik podbił serca internautów. Psy są niesamowite.
 
ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułPilny komunikat ministerstwa zdrowia. Każdy Polak powinien wiedzieć, co może się stać w tylko 10 minut
Następny artykułPorażający materiał na żywo w telewizji. Nagle mężczyzna zagroził reporterce nożem, transmisja się urwała
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.