Psy zostały przyłapane przez właściciela podczas kopulacji. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że jego ukochane czworonogi urządzają sobie taką „zabawę” podczas jego nieobecności. Złapał za telefon i nagrał je z ukrycia, gdy zorientowały się, że jest obok, ich reakcja była bezcenna. 

Właściciele czworonogów zapewne nie raz przyłapali swoje psy z nietypowych czy śmiesznych sytuacjach. W internecie krążą zdjęcia ze śmiesznymi minami psiaków lub takich, które śpią w dziwnych pozycjach. Podobnie było w tym przypadku z tą różnicą, że te pieski wcale nie były słodkie. Doszło do „dantejskiej” sceny, która zszokowała mężczyznę 🙂 🙂

Psy przyłapane na spółkowaniu przez właściciela

Właściciel zarejestrował całe zdarzenie swoim telefonem, a następnie upublicznił je w sieci. Na filmiku możemy zobaczyć dwa psy kopulujące ze sobą. Jako swoje łóżko, użyły znudzonego, leżącego na kanapie Pitbulla. 

Choć filmik miał głównie bardzo pozytywne reakcje, kilka osób również wytknęło właścicielowi, że nie powinien on był dopuścić do takiej sytuacji, ponieważ schroniska i tak są już przepełnione. 

Czy pies może zajść w ciąże kilka razy w roku?

Czysto teoretycznie jest szansa na to, aby suczka zaszła dwa razy w ciążę w ciągu roku, natomiast regulamin hodowli zabrania tego typu praktyk, bowiem jest to zbyt duże obciążenie dla suczki. Jej stan fizyczny nie jest gotowy po pierwszym porodzie, aby chwilę później powtórzyć wszystko od nowa.

Istnieje też coś takiego jak ciąża urojona. Czyli suczka myśli, że jest w ciąży, a tak naprawdę nie jest. Kolekcjonuje w jednym miejscu w domu zabawki, kocyki i inne rzeczy, tworząc sobie niejako taki kącik. Jeśli badanie USG wykluczyło ciążę, należy jak najszybciej zacząć leczenie.

Jak zapobiec ciąży u suczki? Sterylizacja, a kastracja

Aby zapobiec ciąży u suki, wystarczy ją w odpowiednim czasie wysterylizować lub wykastrować. Są oczywiście inne metody antykoncepcji jak na przykład pigułki bądź zastrzyki, ale na dłuższą metę jest to zbyt duże obciążenie organizmu. Kastracja u suczek to usunięcie całego układu rozrodczego, czyli macicy, jajowodów i jajników. 

Natomiast u samców jądra są usuwane poprzez nacięcia w mosznie. Jeśli decydujemy się na taki zabieg, warto sprawdzić najpierw opinie w internecie bądź wśród znajomych lub rodzinie, aby na pewno wybrać dobrego weterynarza.

ZOBACZ FILMIK TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Sen z psem jest lepszy, niż z drugim człowiekiem? Nowe badania nie pozostawiają wątpliwości
  3. Kot przemytnik został schwytany na gorącym uczynku przez policję. Złapanie go zajęło nam dużo czasu.
  4. Kotek wszedł w kałużę farby. Niechcący udekorował cały dom
  5. Znaleźli dwa porzucone psy. Miały niepokojący nienaturalny kolor sierści, podano zasmucającą przyczynę
Poprzedni artykułAktorka „Barw Szczęścia” poroniła. Na swoim Instagramie napisała: ”To było piekło”
Następny artykułOświadczył się ukochanej w niezwykły sposób i przypłacił to życiem. Wszystko zostało nagrane
Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.