Psy to nie tylko najlepsi przyjaciele, ale również wierni kompani i towarzysze życia. Zastanawiasz się nad adopcją czworonoga? Koniecznie przeczytał słowa mężczyzny, które szturmem obiegły sieć. Właściciel owczarka niemieckiego napisał porażającą prawdę. Jego wyznanie, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i poruszeniem wśród internautów.

Zwierzaki diametralnie zmieniają nasze życie. Bez względu na to, czy bardziej wolimy psy, koty, chomiki czy króliki, ich pojawienie się pod naszym dachem, diametralnie zmienia nasze życie. Wystarczy zaledwie chwila, aby każda decyzja, którą podejmiemy, zaczęła być podporządkowana temu małemu, futrzanemu stworzeniu. Pewien mężczyzna we wpisie na Facebooku wyjawił całą prawdę na temat adopcji. Jego słowa wywołały poruszenie

Psy zmieniają nasze życie 

Pewien użytkownik Facebooka jakiś czas temu zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące adopcji psów. W związku z tym, że sam zdecydował się na taki krok, postanowił krótko podsumować swoją decyzję. Słowa mężczyzny powalają na kolana. 

-Nie chciałem publikować tego posta teraz, ale to zrobiłem…Trudno czasem znieść moją dziewczynę Stellę. Nieustannie rozrzuca swoje ubrania po całym łóżku. Zawsze chce wyjść na spacer o nietypowej porze i pogodzie- rozpoczął właściciel psiaka. 

Następnie dodaje, że Stella to mieszanka owczarka niemieckiego, przez co należy do psów większych ras. W związku z tym zawsze płaci wyższy czynsz, aby mogła mieszkać z nim pod jednym dachem. 

  1. Owczarek niemiecki myślał, że jego psi przyjaciel nie żyje. Jego niezwykłą reakcję nagrano
  2. Jak koty okazują miłość? 10 oznak, że twój kot bardzo cię kocha

Adopcja to zobowiązanie 

Jak sam przyznaje, podjął decyzję, że nigdy nie odda swojego ukochanego pupila. Będzie w dalszym ciągu walczył z jej sierścią i budził się o godzinie 6 rano, aby móc wyprowadzić ją na spacer, gdy tego zapragnie. 

Będę uzależniał od niej moje życie tak długo, jak Stella będzie żyć. Właśnie na to zgodziłem się ponad 4 lata temu, kiedy ją adoptowałem- dodał. 

Stella będzie jego kompanem życia bez względu na to, w jakim mieście zamieszka, i ile dzieci będzie miał w przyszłości. To właśnie ona jest jego rodziną.

-Jeśli Ty nie postrzegasz zwierzęcia w ten sposób, wyświadcz wszystkim przysługę i nie przygarniaj go pod swój dach- spuentował. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Psy
facebook.com @Austin Conway

Psy są naszymi najlepszymi przyjaciółmi. 

Psy
facebook.com @Austin Conway

Mężczyzna zdecydował się na adopcję 4 lata temu. 

Psy
facebook.com @Austin Conway

To była najlepsza decyzja, jaką podjął.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zrozpaczony właściciel przez rok szukał zagubionego psa. W końcu odczytał wiadomość, która zwaliła go z nóg
  2. Pies został porwany przez ptaka. Głuchy i ślepy pudelek wrócił do domu, po 28 godzinach
  3. Uratował suczkę przed pewną śmiercią. Podziękowała mu w najpiękniejszy sposób
  4. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
Poprzedni artykułZnaki Zodiaku najpiękniejszych kobiet. To o nich marzą mężczyźni
Następny artykułJeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.