Pszczółka Maja to jedna z najbardziej znanych w Polsce wieczorynek i bajek animowanych. Przygody Mai i Gucia po raz pierwszy pojawiły się na ekranie już 1975 roku. Dobranocka ta zachwycała nie tylko najmłodszych, ale również tych starszych widzów. Dawne wieczorynki były naprawdę wyjątkowe, a otwierające je piosenki większość z nas pamięta do dziś!

Pszczółka Maja to animowany serial, który cieszył się ogromną popularnością na całym świecie. W wieczorynce nie zabrakło dużej dawki wiedzy przyrodniczej. Polska wersja dobranocki była wyjątkowa, ponieważ  rozpoczynała się piosenką śpiewaną przez Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętacie jeszcze jej słowa?

pszczółka maja
Fot. youtube.com/ed a

Maja, Gucio i Filip to niezapomniane postacie!

Poprzedni artykułKuba Wojewódzki rozwiał wszystkie wątpliwości. Dodał zdjęcie kochanki bez ubrań, jeden szczegół od razu zdradził, kim ona jest
Następny artykułCórka Kasi Kowalskiej niedawno wybudziła się ze śpiączki. Dziś pojawiło się jej zdjęcie ze szpitala
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.