W sobotę z rzeki Narwi wyłowiono ciało małej dziewczynki. Niedługo po tym służby dokonały kolejnego odkrycia, znaleziono także zwłoki dorosłej kobiety. Portal pultusk24.pl poinformował, że to matka i córka.

Policja dostała zgłoszenie o godzinie 6 rano w sobotę o tym, że z Narwi wyłowiono ciało małej dziewczynki. Zwłoki wyłowił wędkarz.

Pułtusk: Kim są matka i córka wyłowione z Narwi?

Sierż. Renata Soból poinformowała, kim były kobieta i mała dziewczynka, których ciała wyłowiono w sobotę. Okazało się, że to zwłoki 39-letniej mieszkanki powiatu pułtuskiego i jej 6-letniej córki.

-W wyniku wykonywanych czynności pod nadzorem prokuratura Prokuratury Rejonowej w Pułtusku ustalono, że jest to ciało 39-letniej kobiety i jej sześcioletniej córki. Obydwie są to mieszkanki powiatu pułtuskiego — przekazała sierż. Renata Soból w rozmowie z RMF FM.

Co więcej, nikt nie zgłaszał wcześniej zaginięcia ani kobiety, ani jej córki. Po wyłowieniu ciał z rzeki nie dostrzeżono obrażeń zewnętrznych.

Kpt. Konrad Chrzanowski z pułtuskiej straży pożarnej poinformował w rozmowie z tvn24.pl, że nie podejmowano akcji resuscytacyjnych. Zwłoki matki i córki najprawdopodobniej przebywały w wodzie już przez jakiś czas.

Śledczy wciąż badają okoliczności tej tragedii.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Piotr Rodowicz przekazał smutną wiadomość. Nie żyje król polskiej sceny

Źródło: RMF FM, TVN24, pułtusk24.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.