Pupil w domu potrafi urozmaicić czasy izolacji, nieprawdaż? Zwłaszcza taki słodziak jak te ze zdjęcia. Już po ich pyszczkach widać, że chętnie by coś spsociły, więc lepiej mieć je na oku. A czy Wy macie zwierzaki w domu? Kto chciałby się pochwalić swoim pupilem?

Nie wszyscy są zwolennikami zwierząt w domu, trzeba bowiem mieć do nich cierpliwość i odpowiednio je sobie wychować. A to wcale nie jest takie proste. Zwłaszcza gdy trafimy na charakternego malucha. Niemniej jednak nie ulega wątpliwości, że zwierzęta doskonale uczą odpowiedzialności i empatii. Masz zwierzęta w domu? Jeżeli tak i Twój pupil lubi pozować, to podziel się pięknym zdjęciem w komentarzu.

pupil
fot. pexels.com/Chevanon Photography
Poprzedni artykułNiestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy
Następny artykułPublikujesz łańcuszek ”Proszę o nieudostępnianie moich danych”? Lepiej się zastanów, ekspert tłumaczy związek z wyborami
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.