Pupil tej kobiety jest wyjątkowo oddany. Swoimi gestami potrafił udowodnić, że dla swojego właściciela zrobiłby wszystko. Nic dziwnego, że na samą myśl o jego śmierci, kobieta nie może powstrzymać łez. Nagranie, które udostępniła wzruszyło, także wielu internautów. 

Psy już nieraz udowodniły, że są najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka. Bohaterka tej opowieści nie mogła powstrzymać łez, gdy jej ukochany zwierzak żegnał się z nią. Wszystko nagrała, a udostępnione nagranie poruszyły tysiące osób.

Pupil tej kobiety doprowadza internautów do łez

Mya Monay Davis ma psa o imieniu Simba. Jest on dla niej  jednak kimś więcej niż tylko zwierzątkiem. To jej prawdziwy przyjaciel, który uwielbia wszelkie zabawy i przytulanki. Niestety, po 19 wspólnie spędzonych latach, jej pupil czuje się coraz gorzej i już wkrótce umrze. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych, z którymi maluch boryka się od kilku lat. 

Był moim przyjacielem, odkąd się poznaliśmy. Wspierał mnie w każdej chwili, to naprawdę wspaniały pies – wyznaje Mya.

Kobieta ma świadomość, że już niedługo będzie musiała uśpić swoje zwierzątko, aby nie cierpiało w trudnych dla niego chwilach. Od kiedy to zrozumiała stara się każdy wolny moment spędzać wspólnie. Chwile we dwoje są dla niej teraz naprawdę cenne. 

Co kobieta uchwyciła na filmiku?

Na filmiku, który Mya dodała do sieci, możemy zauważyć, jak jej ukochany pupil okazuje właścicielce całą swoją miłość. 

– Przygotowywałam się do utraty mojego najlepszego przyjaciela. Leżałam na podłodze razem z nim i mówiłam mu, że czasem po prostu trzeba pozwolić komuś odejść. Weterynarz zalecał mi uśpić Simbę, ale ja nie chciałam, aby odszedł w taki sposób – opowiada przejęta dziewczyna w swoich social mediach.

– Kiedy powiedziałam Simbie, że jakoś sobie poradzę, rozpłakałam się. Mój piesek zrobił wtedy coś, czego nigdy nie zapomnę. Zaczął wycierać moje łzy, jakby chciał mi dać do zrozumienia, że wszystko będzie w porządku – opowiada Mya.

Od tego czasu sytuacja zdrowotna Simby trochę się poprawiła. Mimo że kobieta wie, iż jej pupil jest już stary i nie zostało mu zbyt wiele czasu, wciąż cieszy się każdą chwilą, którą spędzają tylko we dwoje. 

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

 

Pupil pokazał swojej właścicielce jak bardzo ją kocha.

facebook.com/mya.davis.338
pupil

Widać, że ten pies jest jej najlepszym przyjacielem.

pupil
facebook.com/mya.davis.338

Mya Monay Davis nie wyobraża sobie życia bez swojego pieska.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Psy bez rodowodu. 10 zalet posiadania kundelka
  2. Czy kot może jeść jajka? Dowiedz się, czy to zdrowe dla twojego mruczka
  3. Uratował maleńką wiewiórkę, którą spotkał w lesie. Zostali najlepszymi przyjaciółmi
  4. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

 

Poprzedni artykułOjciec miał przygotować z córką śniadanie. Gdy żona weszła do kuchni zaniemówiła i wszystko nagrała
Następny artykuł16-letnia Greta Thunberg ofiarą oskarżeń legendy „Top Gear”. Wini ją za upadek motoryzacji „Jest szalona i niebezpieczna”
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.