„Pytanie na śniadanie” od niedawna ma nową prowadzącą. Izabela Krzan dołączyła do Tomasza Kammela po tym, jak program opuściła Marzena Rogalska. Para mimo tego, że świetnie współpracuje ze sobą na nagraniach, ma pewien problem. Chodzi o wzrost byłej Miss Polonia. 

Tomasz Kammel ma co do niego pewne zastrzeżenia. Nie wiadomo, czy uda się na to coś poradzić. 

Nowa prowadząca programu „Pytanie na śniadanie” ma problemy. Tomasz Kammel ma jedno zastrzeżenie

Izabella Krzan została dobrze przyjęta przez widzów programu „Pytanie na śniadanie”. Postanowiła w sieci podzielić się swoimi pierwszymi wrażeniami. 

 Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w „Pytaniu na śniadanie”. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie… Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki – pisała rozemocjonowana. 

Zastąpienie Marzeny Rogalskiej z pewnością nie będzie łatwym zadaniem – dziennikarka pracowała w TVP przez 12 lat. Młoda była Miss Polonia ma za sobą głównie pracę przy programie „Koło Fortuny”, ale pokazuje, że szybko się uczy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie oznacza to jednak, że w związku z jej udziałem nie pojawiły się już pewne kontrowersje. Jedną z nich wystosował do producentów Tomasz Kammel. 

Chodziło o… wzrost jego koleżanki. 

Kammel poprosił o zmiany w programie. Producenci będą mieli sporo pracy

Okazało się, że według Tomasza Kammela Izabella Krzan jest za wysoka, mimo że prezenter mierzy 190 cm. 

– Wydawcy „Pytania na śniadanie” są zadowoleni ze współpracy z nową parą prowadzących, ale pojawił się pewien problem. Okazało, że Izabella Krzan jest bardzo wysoka, co nie do końca odpowiada jej programowemu partnerowi. Była Miss Polonia ma 183 cm wzrostu i w obcasach jest tak samo wysoka jak Tomasz Kammel, który przyzwyczaił się do pracy z niższymi kobietami – podał Jastrząb Post. 

Kammel miał zażyczyć sobie innego kadrowania swojej sylwetki tak, by wyglądał na wyraźnie wyższego, a ponadto Krzan ma zrezygnować z butów na obcasie. 

Czy te zmiany rzeczywiście dojdą do skutku? Iza Krzan nie ma wpływu na swój wzrost, a wymagania Kammela wydają się być osobliwe. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [jastrzabpost.pl]

Poprzedni artykułTwoje włosy straciły dawny blask i nie wyglądają dobrze? Wypróbuj maseczki domowej roboty, banalne w przygotowaniu
Następny artykułJarosław Jakimowicz złożył pozew przeciw TVN. Oskarża stację o naruszenie dóbr osobistych