Pytanie na śniadanie bez Idy Nowakowskiej. Po kilku miesiącach gwiazda odchodzi z programu TVP. Opublikowała nagranie, na którym założyła plecak, uściskała partnera i opuściła plan produkcji. Kto ją zastąpi?

Wielkie zmiany w TVP trwają. Stacja dokonała dużych zmian w kilku programach, a w lipcu Pytanie na śniadanie straciło jednego z prowadzących, Michała Olszańskiego. Teraz, po zaledwie pięciu miesiącach widzowie żegnają Idę Nowakowską.

Pytanie na śniadanie: Ida Nowakowska odchodzi

Prowadzący tak zwanych śniadaniówek zwykle wiążą się z nimi na wiele lat. Marzena Rogalska prowadzi Pytanie na śniadanie od 2009 roku, a Monika Zamachowska spotyka się z widzami TVP już od sześciu lat. Nikt nie spodziewał się, że Ida Nowakowska tak szybko pożegna się z programem.

-Będę tęsknić za całą ekipą Pytania na śniadanie — pisała na Instagramie.

pytanie na śniadanie
instagram.com/pytanienasniadanie

Dlaczego Ida Nowakowska odeszła z Pytania na śniadanie? Ida Nowakowska odeszła z Pytania na śniadanie z powodu nowego projektu, w którym bierze udział. Szlak Nadziei wiosną pojawi się w TVP. Jego uczestnicy przemierzą trasę, którą prawie 80 lat temu pokonali żołnierze Armii Andersa.

Kto prowadzi Pytanie na śniadanie?

Pytanie na śniadanie prowadzą Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, którzy są związani z programem najdłużej spośród obecnych prowadzących. Są uważani za jedną z najlepiej dobranych i najzabawniejszych par porannych programów. Poza nimi widzów TVP goszczą Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy oraz Monika Zamachowska i Aleksander Sikora.

pytanie na sniadanie
Fot. screen PnŚ

Aleksander Sikora pojawił się u boku Moniki Zamachowskiej tuż po tym, jak z programu został zwolniony Michał Olszański. Media spekulowały, że powodem decyzji stacji była publiczna wypowiedź prezentera, na temat wywiadu, który przeprowadził z Jarosławem Kaczyńskim. Na razie nie wiadomo kto zastąpi Idę Nowakowską i pojawi się na antenie obok jej dotychczasowego partnera, Łukasza Nowickiego.

ZOBACZ FILM:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

@lukasz__nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka ✌????????????❤️ do zobaczenia za miesiąc! Będę tęsknić za całą ekipą @pytanienasniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt – unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki. Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom. Na „szlaku nadziei” poddam uczestników wyczerpującym próbom. Żeby dotrzeć do celu, potrzebne im będą spryt, oczy dookoła głowy i piekielna ilość szczęścia… Ruszamy. #zBogiem Szlak Nadziei na TVP1 już na wiosnę. @badzmyrazem.tvp ????????????????

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?
Poprzedni artykułŻona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
Następny artykułJak myć sztuczne rzęsy, żeby służyły nam wiele razy? 3 najlepsze sposoby na pielęgnację
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.