Pytanie na śniadanie: dziennikarz Radek Brzózka, gość programu opowiadał dziś o systemie czipowania, jaki wprowadzono w Szwecji. Podczas swojej wypowiedzi zadrwił z Edyty Górniak i jej głośnych wypowiedzi na temat teorii spiskowych. Nie miał pojęcia, że diwa zaraz pojawi się w programie. Interweniował Tomasz Kammel.

Radek Brzózka opowiadał widzom programu Pytanie na śniadanie o czipach, które w Szwecji są coraz bardziej popularne w użyciu. Wszczepia się je pod skórę, więc zawierają najintymniejsze dane. Dziennikarz nie mógł się powstrzymać i nawiązał do poglądów Edyty Górniak, o których jest teraz tak głośno. Wyraził także nadzieję, że diwa jego wypowiedzi nie ogląda, tymczasem to właśnie ona była następnym gościem programu.

Pytanie na Śniadanie – wpadka Radka Brzózki

Edyta Górniak jakiś czas temu postanowiła opublikować na swoim Instagramie nagranie, podczas którego opowiadała dość kontrowersyjne opinie dotyczące epidemii koronawirusa.

Gwiazda przedstawiła między innymi pogląd, że maseczki bardziej nam szkodzą, niż chronią. Gwiazda jest także zwolenniczką wielu teorii spiskowych. Radek Brzózka postanowił więc nawiązać do poglądów artystki:

Po pierwsze mam nadzieję, że nie ogląda nas teraz Edyta Górniak, bo jak ona dowie się o tych wszystkich rzeczach, jak stworzy kolejnego livestreama, to myślę, że polski internet się nie pozbiera. Mówimy o rzeczach, które dotyczą naszego DNA, którego nie widać gołym okiem, fal, których nie widać gołym okiem, więc teorie spiskowe czekają – kpił dziennikarz.

Być może dodałby coś więcej, gdyby nie Tomasz Kammel, który przerwał mu wypowiedź i postanowił ratować sytuację. Nadzieję Radka Brzózki nie spełniły się, a sama Edyta Górniak miała pojawić się zaraz jako gość programu.

  1. Największe media podają dalej tragiczną informację. Nie żyje uwielbiany muzyk, walczył do samego końca z nowotworem
  2. Ksiądz przerwał milczenie, już dawno chciał wszystko ujawnić. Powiedział, co wtedy zrobił Dziwisz
  3. Przywieźli dziecko do szpitala. Kiedy lekarz zobaczył, co ma w brzuchu, pobladł. Teraz alarmuje wszystkich rodziców

Edyta Górniak po wpadce Radka Brzózki

Tomasz Kammel natychmiast wszedł w zdanie Brzózce i jasno zaznaczył, jak ten bardzo się myli:

-Edyta będzie u nas w programie, pozwól, że dopiero rozważę, czy warto uderzać w te tony i zadawać jej te pytania, bo najważniejszy jest The Voice of Poland. Z Tobą wolę rozmawiać o tym – zaznaczył zniecierpliwiony prowadzący.

Edyta Górniak faktycznie, niedługo potem pojawiła się w programie jako gość. Rozmowa miała dotyczyć najnowszego odcinka The Voice of Poland.

Faktycznie, rozmowa z diwą tego właśnie dotyczyła. Edyta Górniak opowiadała o półfinale 11. edycji programu i słowem nie zająknęła się o złośliwościach Radka Brzózki. Nie słyszała ich, czy postanowił je zignorować?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie

Radek Brzózka zakpił z Edyty Górniak na żywo. Tomasz Kammel nie był zadowolony.

pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu Pytanie na śniadanie

Faktycznie, niedługo później gościem prowadzących była Edyta Górniak. Gwiazda jednak opowiadała tylko o programie.

pytanie na śniadanie
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Edyta Górniak ponosi teraz medialne konsekwencje swoich słów. Kontrowersyjne poglądy nie spodobały się wielu osobom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jasnowidz Jackowski aż nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Już się zaczęło, ponura wizja Warszawy podczas najnowszej przepowiedni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. RMF FM przekazało zatrważające informacje. Chodzi o tysiące Polek i Polaków, mogą mieć poważny problem przed świętami z tymczasową pracą
  4. Ministerstwo przekaże ogromne pieniądze na pomoc polskim gwiazdom. Mnóstwo znanych nazwisk na liście
  5. Cała prawda o małżeństwie Rafała Trzaskowskiego. Żona ujawniła, co naprawdę się dzieje
  6. Znaleźli psy i koty pomalowane na niebiesko. Prawda zupełnie inna niż myślisz, porażające
  7. Nie żyje gwiazda światowego sportu. Zmarł na koronawirusa, miał tylko 59 lat

Źródło: plotek.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl