Pytanie na śniadanie to jeden z najdłużej emitowanych programów śniadaniowych w Polsce. Zrzesza ogromną ilość fanów z całego kraju. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wielkie zaangażowanie prowadzących, którzy są głównymi twarzami każdego odcinka. Jednym z nich jest Tomasz Wolny, który w ostatnim czasie ujawnił całą prawdę na temat swojego małżeństwa. Nigdy nie zapomni tego, co zrobiła jego żona. 

Program śniadaniowy Pytanie na śniadanie emitowany jest na antenach Telewizji Polskiej już od prawie dwóch dekad. W tym czasie wielokrotnie zmieniali się jego prowadzący. Jeden z nich postanowił wyjawić całą prawdę o swoim małżeństwie. Jak twierdzi, to co zrobiła jego żona, jest nie do opisania.

Prowadzący program Pytanie na śniadanie powiedział prawdę o swoim małżeństwie

Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że za sukcesem mężczyzny stoi kobieta. W wielu przypadkach jest to prawda. Idealnym tego przykładem jest prowadzący program Pytanie na śniadanie Tomasz Wolny. W wywiadzie dla portalu pomponik.pl  opowiedział kilka ciekawostek ze swojego małżeństwa z Agatą Tomaszewską.

39-letni prezenter telewizyjny przyznał, że to właśnie ona nauczyła go stawiać pierwsze kroki w zawodzie:

– Była dla mnie wzorem i pierwszą nauczycielką – mówił w wywiadzie dla pomponik.pl.

Ich relacja zaczęła się od pracy, szybko jednak przekształciła się w miłość. Od 2009 roku są szczęśliwym małżeństwem, a owocem ich wzajemnego uczucia jest trójka wspaniałych dzieci. Tomasz nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia:

– Odkąd powiedzieliśmy sobie sakramentalne tak, codziennie budzę się u boku najlepszej żony pod słońcem – komplementuje małżonkę Tomasz.

Tomasz Wolny niejednokrotnie udzielał wywiadów. Między innymi dla portalu plejada.pl, który można ujrzeć na serwisie YouTube.

  1. Pamiętacie Nel z ”W pustyni i w puszczy”? Dziś Karolina Sawka powala urodą
  2. Ostra wymiana zdań na temat wyglądu. Magdalena Ogórek nie wytrzymała
  3. Marzena Rogalska zaliczyła wpadkę „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko leciało na żywo, ludzie dookoła aż zamilkli

Przeprowadzka do Warszawy nie była dla nich prosta

Tomasz wychował się w Poznaniu i tam rozpoczęła się jego droga zawodowa. Jak informuje portal pomponik.pl, ukończył studia Politologiczne i zaraz po nich trafił do poznańskiego oddziału stacji TVN 24. Tam poznał Agatę. 

Tomasz w 2014 roku dostał propozycję pracy w TVP w Warszawie. Było to dla niego bardzo duże wyzwanie. Początkowo jeździł pociągiem z Poznania do Warszawy i odwrotnie. Po jakimś czasie Agata także dostała propozycję pracy w Warszawie, jednak dla stacji TVN24 Biznes i Świat. Wówczas para zdecydowała o przeprowadzce. Mimo obaw o reakcję dzieci, wszystko poszło bardzo dobrze i plan został wykonany perfekcyjnie.

Dzisiaj małżeństwo wraz z dziećmi wiedzie szczęśliwe życie w stolicy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pytanie na śniadanie
fot.instagram.com/tomaszwolny_tej

Tomasz Wolny opowiedział o swoim małżeństwie. Dziennikarz przyznaje, że gdyby nie jego żona Agata, to nie doszedłby tak daleko.

Pytanie na śniadanie
fot. instagram.com/tomaszwolny_tej/

Prezenter telewizyjny jest bardzo szczęśliwy. Jest ojcem trójki dzieci i nie wyobraża sobie życia bez Agaty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. U lekarza usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  2. Wielki cios dla enoturystyki. Płoną ogromne obszary za granicą
  3. Pamiętacie cieniutkie wafle? Dzieci uwielbiały andruty
  4. Przekazano niepokojące informacje, Polacy muszą być w gotowości. Wszystko zacznie się już za kilka godzin, przestrzegają przed niebezpieczeństwem
  5. Cała Polska żegna wybitnego mężczyznę. Niestety, właśnie potwierdzono najgorsze informacje, łzy same cisną się do oczu
  6. Jesienią pij kawę ze „złotym mlekiem”, efekty powalają. Zrobisz ją z produktów, które na pewno masz w kuchni

Źródło: pomponik.pl, Plejada 

Poprzedni artykułWierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
Następny artykułCzekają nas wielkie zmiany w dowodach osobistych. Na dokumentach pojawią się dwa zaskakujące elementy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.