Dzisiejsze „Pytanie na śniadanie” poprowadziła Katarzyna Cichopek, lecz u jej boku nie zobaczyliśmy Macieja Kurzajewskiego. Aktorce towarzyszył nowy partner. Wiemy, co się stało z prezenterem. 

Mimo wielu zawirowań i trudności w minionych miesiącach, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nadal pozostają jedną z topowych par TVP. Razem poprowadzili tegoroczny Festiwal w Opolu, i niezmiennie towarzyszą nam o poranku, jako gospodarze programu „Pytanie na śniadanie”.

Dzisiejsze wydanie było jednak nietypowe. Aktorka pojawiła się w dobrze nam znanym plenerowym studio, lecz u jej boku zasiadł ktoś inny.

Katarzyna Cichopek bez Kurzajewskiego. „Pytanie na śniadanie” poprowadził nietypowy duet

Widzowie, którzy w czwartkowy poranek włączyli „Pytanie na śniadanie” mogli się nieco zdziwić. Na antenie zagościła Kasia Cichopek w duecie z… Tomaszem Kammelem. Ekranowy partner Izabeli Krzan zastąpił Macieja Kurzajewskiego i wspólnie z aktorką poprowadził rozmowy z gośćmi.

Nie mniejsze zaskoczenie spotkało nas wczoraj, kiedy u boku gwiazdy pojawił się Olek Sikora. I mimo, że prezenterom udało się świetnie dopasować, część publiczności z pewnością przeszła przez głowę myśl, co stało się z dziennikarzem, który zazwyczaj towarzyszy serialowej Zduńskiej.

Okazuje się, że Maciej Kurzajewski otrzymał własną, ekscytującą „misję” i wyjechał z kraju. Udał się do… Monachium, gdzie właśnie odbywają się Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce. Jako dziennikarz sportowy i zapalony biegacz, prezenter na Stadionie Olimpijskim zapewne czuje się jak ryba w wodzie.

Zawody potrwają do 21 sierpnia. Fani duetu Cichopek-Kurzajewski zapewne muszą zaczekać jeszcze kilka dni, zanim para pojawi się w „starym składzie”, by wspólnie poprowadzić „Pytanie na śniadanie”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Amerykański raper obśmiał „Pytanie na śniadanie”. Przypomniał kultową scenę sprzed lat
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl