Zaskakujące słowa prowadzącego na żywo w „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel nagle zaczął mówić o „Krzyśku Ibiszu z Polsatu”. Zanim rozpoczęła się kolejna rozmowa, cała Polska usłyszała o gospodarzu „Tańca z Gwiazdami”. 

Wtorkowe „Pytanie na śniadanie” prowadzili Izabela Krzan i Tomasz Kammel. Oczywiście tematem numer jeden wciąż był pogrzeb Elżbiety II, jednak nie zabrakło także nowości i ciekawostek z dziedziny rozrywki, kuchni, podróży oraz nauki.

Po kolejnym krótkim wstępie kamera skierowała się z powrotem na prowadzących. W tym momencie z ust Tomasza Kammela padło coś, czego nikt się nie spodziewał, zwłaszcza w na antenie TVP. Gospodarz nagle zaczął mówić o Krzysztofie Ibiszu.

„Pytanie na Śniadanie”. Kammel nieoczekiwanie zwrócił się do „Krzyśka Ibisza z Polsatu”

Choć wielu widzów programu „Pytanie na śniadanie” dopiero wstało z łóżek, z ekranu popłynęła popularna melodia kołysanki a my mogliśmy zobaczyć rozczulający klip z nagraniami śpiących niemowląt. Nagle senną atmosferę przerwał donośny głos Tomasza Kammela.

– Nasz serdeczny kolega, bardzo nam bliski Krzysiek Ibisz z Polsatu wczoraj został ojcem – ogłosił z ekscytacją prezenter. – A ponieważ wiem, że bardzo lubi „Pytanie na śniadanie”, to może i jemu przyda się rozmowa na temat, który właśnie otwieramy – dodał, a wówczas pałeczkę przejęła Izabela Krzan

Naukowcy odkryli nową metodę na uspokajanie płaczącego niemowlęcia […] W tym momencie może się okazać, że wystarczy 8 minut, aby to maleństwo uspokoić – wyjaśniła, po czym oboje przedstawili wyjątkowych gości.

W studio zagościła Emilia Dziadosz, psycholog i specjalistka od dziecięcego snu, oraz Sylwia Gugała-Mirosz, a wraz z nią — jej 6-miesięczna córeczka Małgosia. Kobiety opowiedziały o macierzyństwie i technikach uspokajających dla dzieci, zaś konkluzją było stwierdzenie, że każde dziecko potrzebuje uwagi i ma swoje indywidualne potrzeby.

Nie wiemy, czy Krzysztof Ibisz miał okazję obejrzeć odcinek, jednak jako ojciec dwóch dorosłych (lub prawie dorosłych) synów, z pewnością nie pogardziłby drobnym przypomnieniem z zakresu opieki nad noworodkiem. A zważywszy na to, iż informacja o narodzinach chyba rozprzestrzeniła się szybciej niż myślał, z pewnością nie miał koledze z TVP za złe, iż nawiązał do tej wspaniałej nowiny na oczach całej Polski.

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Ibisz został ojcem po raz trzeci. Joanna Ibisz urodziła. Kogo para powitała na świecie?
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl