Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel wskoczył w ramiona Izabelli Krzan. Pozazdrościli Cichopek i Kurzajewskiemu?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 23.11.2022 20:20

„Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel wskoczył w ramiona Izabelli Krzan. Pozazdrościli Cichopek i Kurzajewskiemu?

Pytanie na Śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, instagram.com/tomaszkammel

Do zaskakujących scen doszło podczas ostatniego odcinka programu „Pytanie na śniadanie”. Nieoczekiwanie para prowadzących, a dokładniej Izabella Krzan i Tomasz Kammel, wpadli sobie w ramiona. Co więcej, prezenterka zrobiła coś jeszcze.

Widzowie porannego programu „Pytanie na śniadanie” nie mogą narzekać na nudę. Oprócz poruszanych w formacie tematów uwagę skupiają na sobie również prowadzący. Nie tak dawno Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili związek, a teraz do sieci wyciekło nietypowe nagranie z Izabellą i Tomkiem w rolach głównych.

„Pytanie na śniadanie”: Tomasz Kammel wskoczył w ramiona Izabelli Krzan

Tomasz Kammel od ponad dekady związany jest z programem „Pytanie na śniadanie”. Od kilku lat współprowadzi uwielbiany przez widzów format razem z Izabellą Krzan – prezenterką, modelką oraz miss Polonia.

Izabella i Tomasz wielokrotnie udowadniali, jak dobrze im się współpracuje. Liczne komentarze widzów również wskazują na to, że parze dobrze czuje się w swoim towarzystwie. Na wizji często żartują, dopełniają się, a w ich pracy nie brakuje uśmiechów.

W ostatnim czasie doszło jednak do wydarzeń, które mogły zdziwić wielu. Zaskakujące nagranie pojawiło się na Instagramie Tomasz Kammela i pochodzi z planu programu śniadaniowego. W kadrze pojawiła się również Izabella Krzan.

Zanim na Instagramie pojawiło się nagranie, Izabella i Tomasz zabrali głos. Z poważnymi minami zwrócili się do swoich obserwatorów słowami:

Zazwyczaj jest wesoło na naszym Instagramie, i tu i tam, ale dzisiaj mamy dla was materiał, którego obejrzenie wymaga, no wyje mi się, odporności psychicznej. Ale jesteśmy gotowi wystawić was właśnie na taki test, bo to są ważne sprawy, o których trzeba rozmawiać i podejmować wyzwanie. Zobaczcie sami — przekazali Izabella i Tomasz.

Tuż po tych słowach oczom internautów ukazał się nietypowy widok. Tomasz Kammel wdrapał się na ramiona Izabelli, która udźwignęła prezentera. Wszystko miało miejsce na planie programu „Pytanie na Śniadanie”.

Co ciekawe, w tym samym momencie odbywał się występ gościn, które wykonywały taniec z dziećmi na rękach. Prezenterzy zapewne próbowali w zabawny sposób odwzorować układ pań.

Izabella Krzan i Tomasz Kammel
Izabella Krzan i Tomasz Kammel
Izabella Krzan i Tomasz Kammel
Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi