Podczas niedawnego odcinka programu „Pytanie na śniadanie” doszło do niecodziennej sytuacji. W pewnym momencie prowadzący show Tomasz Wolny uderzył w twarz swojego kolegę Łukasz Nowickiego. Wszystko działo się na żywo podczas emisji uwielbianej przez widzów śniadaniówki.

Kultowy program TVP obfituje w wielu nieoczekiwanych sytuacji i nagłych zwrotów akcji. Wszystko dlatego, że prowadzący występują zawsze na żywo i dlatego też nietrudno o wpadki czy delikatne potknięcia. Jednym z takich nieoczekiwanych zdarzeń była ostatni „atak” Tomasza Wolnego na Łukasza Nowickiego. O co dokładnie chodzi?

„Pytanie na śniadanie”: Tomasz Wolny uderzył w twarz Łukasza Nowickiego

Ostatni odcinek programu „Pytanie na śniadanie” doczekał się męskiego duetu prowadzących. Telewidzów powitali Tomasz Wolny oraz Łukasz Nowicki. Podczas zabawnego wydania show nagle doszło do niespodziewanego obrotu zdarzeń. Chwilę przez rozpoczęciem rozmowy z ekspertkami w studiu na temat przemian kinowych amantów, produkcja show wyemitowała reportaż. Niestety, Tomasz Wolny nie zdążył w tym czasie załatwić wszystkich swoich spraw i powrócić na kanapę, aby przywitać zaproszonych gości.

Prezenter postanowił zaoszczędzić trochę cennego czasu i w momencie kiedy rozpoczęła się transmisja na żywo, przeskoczył przez kanapę, na której siedział jego programowy kolega Łukasz Nowicki. Wszystko po to, aby szybciej znaleźć się na swoim stanowisku. Niestety, skok pomimo tego, że udany, okazał się niesamowicie pechowy, a dziennikarz niechcący uderzył w twarz swojego kolegę po fachu.

Zemsta Tomasza Wolnego w programie „Pytanie na śniadanie”?

Dziennikarz bardzo szybko obrócili całą akcję w żart. Najpierw Tomasz Wolny zaczął udawać, że wszystko było zaplanowane, a celem skoku było pozbycie się konkurencji, jaką jest jego partner.

-Tu jest miejsce tylko dla jednego prowadzącego! – śmiał się Tomasz Wolny, wypychając z sofy drugiego gospodarza show.

Z kolei Łukasz Nowicki nawiązał do sytuacji, która miała miejsce kilka odcinków temu, podczas którego to Wolny został zaatakowany przez swoją programową partnerkę Idę Nowakowską. Według dziennikarza skok był pewnego rodzaju zemstą za tamto zdarzenie.

-Tomek Wolny kiedyś dostał strzała od Idy. I właśnie się zemścił i uderzył mnie w oko. Dziękuję! – zażartował w programie „Pytanie na śniadanie” Łukasz Nowicki.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska zaliczyła językową wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”, nie kryła zakłopotania. „Tomek mnie za to zabije”
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Źródło: Plejada

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.