Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Quebonafide kiedyś i dziś. Raper nie zawsze był „badboy’em”
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 28.08.2018 16:16

Quebonafide kiedyś i dziś. Raper nie zawsze był „badboy’em”

Quebonafide
Fot. YouTube/QueQuality

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”59″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Quebonafide zmienił się nie do poznania. W młodości jego wygląd nie należał do szczególnie zadziornych.

Ostatnio głośno jest o związku Quebo z piosenkarką Natalią Szroeder. Para nie widzi świata poza sobą. Ostatnio paparazzi przyłapali ich podczas całowania w Sopocie. Natalia swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku. Wydała wówczas singiel Jane, do którego słowa i muzykę napisał Marek Kościkiewicz. Wcześniej brała udział w Szansie na sukces i Od przedszkola do Opola. Obecnie dziewczyna ma na swoim koncie ciepło przyjęty przez krytykę i fanów album studyjny Nadinterpretacje. Przymierza się także do wydania kolejnej płyty.

Kim jest Quebonafide?

Kuba Grabowski, pseudonim sceniczny Quebonafide to polski raper i autor teksów. Największą popularność przyniosły mu albumy Ezoteryka i Egzotyka. Ten ostatni znalazł się liście bestsellerów Empiku w kategorii muzyka polska. Raper współpracował z takimi artystami jak Dawid Podsiadło, Czesław Mozil czy Taco Hemingway. Muzyka odgrywa w jego życiu pierwsze skrzypce. To jego największa pasja. Grabowksi kocha także piłkę nożną, niedawno został nawet zawodnikiem KTS Weszło. Kibicujemy mu.

Jak Quebonafide wyglądał w młodości?

Kuba w wywiadach podkreśla, że z natury jest introwertkiem. Jego zdjęcia z młodości również na to wskazują. Grabowski wyglądał na spokojnego, odrobinę wycofanego chłopaka.

– Po premierze krążka Soma 0,5 mg zacząłem się trochę odgradzać bo całe to zamieszanie powoli mnie przerasta. Uważam się za osobę introwertyczką, która wrzucona została do ekstrawertycznego świata. – mówił w wywiadzie z Winim.

– Ludzie zaczęli postrzegać mnie zupełnie inaczej, co potrafi namieszać w głowie. Przez wielu jestem hiperbolizowany i traktowany jak superbohater, a to wszystko jest dla mnie zbędnym zamieszaniem. – stwierdził artysta.

Czy waszym zdaniem Quebonafide bardzo się zmienił? Wg nas tak, ale tylko na pierwszy rzut oka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 5 typów facetów, którzy złamią ci SERCE! Lepiej ich unikać
  2. 5 rzeczy, które powodują, że twoje życie jest cięższe, niż powinno
  3. Uzasadnienie sądu w sprawie Durczoka. „Oświadczył, że nie ma majtek pod jeansami”

źródło: popularne.pl, noizz.pl