Quebonafide: tatuaże rapera wzbudzają zachwyt! Popularny raper ceniony jest nie tylko za umiejętności wokalne, ale także za nieszablonowe rozwiązania stylizacyjne! Jego niecodzienny, choć niewątpliwie przykuwający uwagę styl jest świetnie dopracowany przez liczne permanentne rysunki, którymi ozdabia sobie ciało! Ile ich ma i jakie? Zobaczmy!

Pewnie kojarzycie to zdjęcie z Instagrama: jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia prezentuje się bez bluzki, a jego szyję ozdabia mnóstwo znaków zapytania? Quebonafide nie da się pomylić z nikim innym, a jego charakterystyczne tatuaże zasługują na oddzielny artykuł, który dziś wam zaprezentujemy!

Quebonafide: tatuaże rapera są jedyne w swoim rodzaju

Quebonafide to artysta, który niewątpliwie lubi się wyróżniać- zarówno na tle muzycznym, jak i w aspektach stylizacyjnych! Jeżeli obserwujecie popularnego muzyka w mediach społecznościowych, to wiecie, że ceni sobie nieszablonowe rozwiązania z zakresu kolorowych dresów, dziwnych czapek, czy oryginalnych okularów przeciwsłonecznych. Całość stroju dopełniają tatuaże, które są wyróżniają się niepowtarzalnymi wzorami!

Quebonafide: tatuaże artysty są wynikiem jego zamiłowania do komiksowych motywów. Nic dziwnego, że zdecydował się na pokrycie rąk, szyi czy nóg licznymi napisami, wzorkami czy rysunkami! Choć oczywiście część z nich ma formę czysto estetyczną, większość z nich symbolizują ważne dla Kuby Grabowskiego wydarzenia w życiu, a o wszystkich powstały piosenki!

Ile tatuaży ma Quebonafide?

Quebonafide ma bardzo dużą liczbę tatuaży, choć nigdy nie podał do wiadomości publicznej konkretnej liczby. To oznacza, że fani popularnego artysty muszą sami rozwikłać zagadkę dotyczącą ilości jego permanentnych rysunków! My przyjrzymy się tym najważniejszym!

Bez wątpienia najciekawsze odznaczenia znajdują się na szyi i karku Quebonafide- są to charakterystyczne znaki zapytania, które są niezwykle oryginalne! Na tyle, że powstała o nich piosenka o znaczącym tytule Znaki zapytania, a w produkcji gościnnie bierze udział inny artysta, Eripe.

Kolejne tatuaże Quebonafide ukazują jego miłość do amerykańskich seriali, które niewątpliwie mają również wpływ na to, jak postrzega świat! Rodzinka Simpsonów, o którą pokusił się na swojej klatce piersiowej to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalniejszych rzeczy, o jakich dziś się dowiedziałyśmy! Szeroko rozumiana pop kultura zagościła nawet na brzuchu rapera w postaci portretu Heisenberga, czyli głównego bohatera serialu Breaking Bad.

Quebonafide: tatuaże rapera także rysunki, które pokazują jego zainteresowanie tematyką symbolizmu! Dowodem na taki stan rzeczy jest egipskie oko, czy trójkąt, znajdujący się na jego palcu. Sam artysta z chęcią opowiada o nim w kawałku Bogini.

Jakie jeszcze miejsca Quebonafide wybrał sobie na rysunki wykonane igłą? Jest to wewnętrzną strona warg (napis Love), hasło Dead na palcach prawej ręki, łezka pod lewym okiem i kształt przy skroni, imitujący harpun!

Podsumowanie

Quebonafide: tatuaże popularnego rapera to niewątpliwie temat licznych rozmów osób, które kierują się w życiu oryginalnymi rozwiązaniami! My jesteśmy ciekawe, czy sam artysta jest w stanie policzyć kiedykolwiek rysunki, które zdobią jego ciało!

Quebonafide: tatuaże- ZOBACZ ZDJĘCIA:

Quebonafide: tatuaże
Fot.: quebahombre/ Instagram

Quebonafide: tatuaże cenionego rapera pokrywają całe jego ciało! Permamentne rysunki są jego sposobem na nudę i nieszablonowe rozwiązania!

Quebonafide: tatuaże
Fot.: quebahombre/ Instagram

Młode pokolenia chętnie podpatruje styl życia cenionego rapera, również sposób, w jaki się tatuuje!

Quebonafide: tatuaże
Fot.: quebahombre/ Instagram

Quebonafide: tatuaże popularnego rapera są częścią jego wizerunku scenicznego, choć w życiu prywatnym też ceni sobie nieszablonowe rozwiązania!

Quebonafide: tatuaże
Fot.: quebahombre/ Instagram

Myślicie, że bolało? Mając tyle tatauży, Quebonafide może już w ogóle nie odczuwać igły podczas całego procesu!

Quebonafide: tatuaże
Fot.: quebahombre/ Instagram

Quebonafide: tatuaże artysty przyprawiają niejedna osobę o zawroty głowy! Nic dziwnego- jest ich aż tyle, że nie można się ich doliczyć!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sitek nagrał piosenkę z rosyjskim raperem Fedukiem! To hit sieci
  2. Tatuaże polskich gwiazd. Najbardziej romantyczne i szokujące przykłady
  3. Małe tatuaże. Wyjątkowe tatuaże w niewielkich rozmiarach

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.