Quebonafide: włosy rapera były jego znakiem rozpoznawczym! Dodawały mu charakteru i natychmiast można było wyłonić go z tłumu. Teraz przeszedł totalną metamorfozę! Lepiej?

Charakterystyczna fryzura rapera dodawała mu pazura. Najwyraźniej postanowił on jednak wprowadzić zmiany w swoim wizerunku i kompletnie zmienił wizerunek! Quebonafide: włosy rapera były bardzo charakterystyczne. Co się zmieniło i jak wygląda teraz?

Quebonafide: włosy

Raper jest obecny na polskiej scenie już od lat, jednak dopiero w zeszłym roku udało mu się szturmem zdobyć muzyczny rynek. Oprócz chwytliwych bitów pomógł mu w tym z pewnością oryginalny wizerunek, który zapewnił mu uwielbienie fanów! Tatuaże na całym ciele, stylowe ubrania i tlenione, krótkie włosy sprawiły, że fanki masowo wzdychały do rapera. Quebo przeszedł jednak ostatnią niezłą zmianę wizerunku! Jak teraz wygląda?

Quebonafide: metamorfoza

Dlaczego raper postanowił złagodzić swój wizerunek? Oryginalna fryzura była jednym ze znaków rozpoznawczych Quebonafide: włosy w ostrych kolorach, tatuaże i luźne, stylowe ubrania doskonale komponowały się z jego muzyką. Na ostatnich fotkach rapera widać jednak, że coś się zmieniło!

Zdjęcia z koncertu w Lublinie pokazują Quebo w zupełnie nowej odsłonie – raper postanowił zapuścić ostrzyżone krótko włosy i przywrócić im naturalny, jasnobrązowy kolor. Wygląda zupełnie inaczej! Nawet ubrania odsłaniające jego tatuaże porzucił na rzecz bardziej zakrytego ubioru – na zdjęciach ma na sobie bluzę z kapturem i eleganckie spodnie w kratkę.

Fani spekulują, czy zmiana wizerunku na bardziej ułożony nie jest przypadkiem zasługą Natalii Szroeder – dziewczyny Quebonafide, która wygląda na zupełne przeciwieństwo rapera. Piosenkarka preferuje luźny, kobiecy styl, ma ciemnobrązowe włosy i zdaje się prawie w ogóle nie nosić makijażu. Czy to możliwe, by raper złagodniał przy ukochanej?

O powodach metamorfozy możemy sobie tylko gdybać, trzeba jednak przyznać, że zmiana nic nie ujęła przystojnemu raperowi! Choć wygląda zupełnie inaczej, wciąż z pewnością może pochwalić się rzeszą zakochanych w nim fanek. Quebonafide: włosy w naturalnym kolorze złagodziły jego wizerunek, która fryzura bardziej wam się podoba?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

quebonafide: włosy
instagram.com/quebahombre

Quebonafide: włosy rapera już tak nie wyglądają!