Quebonafide z dziewczyną długo ukrywali się przed wścibskimi fotoreporterami i dziennikarzami, którzy chcieli wiedzieć wszystko na temat związku rapera z Natalią Szroeder, gdy ten był jeszcze w bardzo wstępnej fazie. W końcu jednak przestali się ukrywać i pokazali razem. Na fotografiach wyglądają cudownie. 

Quebonafide to raper, który bardzo szybko stał się jednym z najpopularniejszych muzyków wśród najmłodszych odbiorców. Nie ma chyba osoby poniżej 18 roku życia, która nie wiedziałaby kim jest ten ekscentryczny raper. Quebonafide wraz z Taco Hemingwayem podbili w pewnym momencie muzyczny rynek. Jak to jednak jest z prywatnym życiem rapera?

Quebonafide z dziewczyną: kim jest jego wybranka?

Quebonafide początkowo długo ukrywał, że spotyka się z gwiazdą, która była już przyzwyczajona do blasku fleszy oraz branżowych imprez. Trudno było jednak ukryć na dłużej związek między dwoma osobami, których popularność przebija wszelkie normy. W końcu musiało wyjść na jaw, że Quebonafide połączyła miłosna więź z Natalią Szroeder

Kim jest Natalia Szroeder? To wokalistka młodego pokolenia pochodząca z Kaszub. Jej muzyka odbiega od tej, którą na scenie prezentuje Quebonafide. Jest piosenkarką, która stawia na muzykę pop. Nie przeszkodziło to jednak młodym artystom w znalezieniu wspólnego języka. Natalia Szroeder urodziła się w 1995 roku i jest 4 lata młodsza od swojego partnera. 

Quebonafide z dziewczyną: czy są zakochani?

Quebonafide z dziewczyną bardzo rzadko komentują swój związek. „Wyręczają” ich w tym koledzy z branży. Relację ocenił na przykład piosenkarz Dawid Kwiatkowski twierdząc, że „Natalia jest bardzo zakochana”. 

Z racji tego, że duet artystów jest bardzo powściągliwi w komentowaniu swojego życia prywatnego, trudno jest mediom przekazać aktualne informacje na temat ich relacji. Tego z kolei domagają się fani, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się u Quebonafide i Natalii Szroeder. 

Mediom udało się na przykład ustalić, że Natalia Szroeder była bardzo zazdrosna o tabuny fanek, które po każdym koncercie próbowały dopaść jej chłopaka. Nie jest tajemnicą, że raperzy są rozchwytywani przez nastoletnie fanki i to nawet jeśli nie wyglądają jak Bradley Cooper. Swego czasu Quebonafide był na totalnej fali i koncertował w całej Polsce. Trudno więc dziwić się Natalii, że nie potrafiła spokojnie spać, gdy jej miłość była oblegana przez tysiące oczarowanych nastolatek. 

Quebonafide z dziewczyną: czy związek przetrwa próbę czasu?

Związki między sławami bywają bardzo burzliwe i rozpadają się znacznie huczniej niż powstały. Kibicujemy jednak młodej parze muzyków, by ich miłość nie została zniszczona przez show biznes.

ZOBACZ GALERIĘ

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWięzienie za zabicie psa! Nareszcie zmiana w orzecnictwie
Następny artykułKocham żonatego faceta. Co robić? Odpowiadamy