Rachunek za leczenie psa był wyższy, niż się spodziewał — w taki sposób mężczyzna usprawiedliwiał swoje bestialskie zachowanie wobec zwierzęcia. Rzucił nim o podłogę, zaczął z całej siły kopać, a to wszystko na oczach dziecka. Wybuch agresji ze strony nieodpowiedzialnego właściciela psa wzbudził oburzenie wśród Internautów na całym świecie. 

Posiadanie zwierzęcia to ogromna odpowiedzialność. Z tego powodu ludzie powinni dwa razy zastanowić się, zanim w ogóle zaczną planować jego zakup czy przygarnięcie. Jeśli zabraknie tego zastanowienia się, tylko będą mnożyć się przypadki takie jak ten. Ten okrutny właściciel postanowił wyładować na zwierzęciu swoją agresję, kiedy okazało się, że rachunek z lecznicy weterynaryjnej okazał się wyższy, niż się spodziewał. 

Bo rachunek był za wysoki

Nagranie, które początkowo zostało opublikowane na chińskich mediach społecznościowych, bardzo szybko obiegło cały świat i wzbudziło oburzenie wśród Internautów. Wideo pochodzi z lecznicy weterynaryjnej w Fuyankg w chińskiej prowincji Anhui. Widzimy na nim widocznie osłabionego psa, którego weterynarz wkłada do transportera, a w tle — jego właściciela z córką

Niespodziewanie, mężczyzna wyrwał zwierzę z rąk weterynarza i rzucił nim o podłogę, z taką siłą, że pies aż się od niej odbił. To była jego reakcja na rachunek, jaki otrzymał za leczenie zwierzęcia. Jakby mało było mu tego okrucieństwa, zaczął kopać biednego pieska w głowę, raz za razem. Nikt z pracowników lecznicy w oczywisty sposób nie spodziewał się, takiego zachowania, bo zanim zdążyli powstrzymać mężczyznę, pies wyglądał na martwego. 

Mężczyzna nie poniesie konsekwencji

Chociaż element zaskoczenia wyjaśnia w pewnym stopniu, dlaczego weterynarze zareagowali z takim opóźnieniem, to wcale ich nie usprawiedliwia. Ich reakcja w stosunku do mężczyzny była niezwykle spokojna. Jeden z pracowników zapytał go jedynie, dlaczego to zrobił. Wówczas dowiedział się, że to rachunek otrzymany za leczenie tak go rozwścieczył. Jako że w Chinach nie ma żadnych praw przeciwdziałających przemocy wobec zwierząt, mężczyźnie pewnie ujdzie to na sucho.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rachunek
Cheg Lee, facebook.com

Mężczyzna skatował zwierzę, ponieważ zdenerwował go rachunek za jego leczenie. 

rachunek
unsplash.com

Żadne zwierzę nie powinno być tak traktowane.

rachunek
Cheg Lee, facebook.com

Zareagowała jedynie córka brutalnego mężczyzny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Głuchoniema kobieta komunikuje się ze swoim psem, który również nie słyszy. Ta historia wzruszy was do łez
  3. Kot i jego właścicielka podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  4. Pies każdego dnia pokonuje 13 kilometrów z plastikową torbą w pysku. Zanosi jedzenie swoim przyjaciołom
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

źródła: life.shared.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego