Rachunek poruszył nie tylko pracowników medycznych, ale i cały Internet. Postawa sprzedawcy naprawdę robi wrażenie. Ratownicy pojechali tylko zjeść pobliskiego kebaba, nie spodziewali się takiego niesamowitego zakończenia. Zdjęcie przywraca wiarę w ludzi.

Ratowników tego dnia spotkała nietypowa niespodzianka. W trakcie przerwy podjechali do pobliskiego kebaba, aby zjeść obiad. Gdy przyszło im zapłacić, pod rachunkiem właściciel lokalu dopisał coś, czego zupełnie się nie spodziewali. Zdjęcie wkrótce trafiło do sieci, a gest spotkał się z aprobatą wielu internautów, którzy licznie komentują sytuację. Jaki sekret zawierał rachunek?

Ratownicy przyjechali zjeść kebaba

Ratownicy zamówili swoje posiłki w popularnym Kebabie Relax w Radzyminie. Lokal słynie między innymi z ogromnych porcji kebaba, z którymi klienci robią sobie zdjęcia i wrzucają do Internetu. Podczas tej wizyty jednak uwagę pracowników medycznych przykuło coś zupełnie innego.

Kiedy nadeszła pora, aby zapłacić, podeszli do kasy, a właściciel kebaba położył na stole rachunek, zawierający jedynie symboliczną kwotę i wzruszający dopisek.

Dzięki was ratujcie nasze życie od koronawirus, pozdrawiam – napisał łamaną polszczyzną kierownik restauracji. 

Co więcej, ratownicy zauważyli, że na paragonie zamiast 90 złotych, widnieje kwota 9 groszy. Właściciel za rachunek policzył im symboliczny grosz od posiłku. Był to wyraz wdzięczności i uznania, dołączony do dedykacji z podziękowaniami.

  1. Napluli ekspedientce w twarz, mówili, że mają koronawirusa. Porażające nagranie z osiedlowego sklepu
  2. Ogromny wzrost zarażeń. Zakaz wychodzenia z domu bez zakrytych ust i nosa u sąsiada Polski
  3. Wakacje 2020 skrócone przez koronawirusa? Premier odpowiada, już wiadomo, co się stanie

Piękny gest właściciela

Ratownicy byli tak wzruszeni zachowaniem mężczyzny, że w odpowiedzi podarowali mu dyplom Międzynarodowej Organizacji Ratowniczej, która od tej pory objęła patronat nad lokalem.

– Ratownicy, zamiast płacić 90 zł, zapłacili tylko 9 gr. – zdjęcie z takim podpisem opublikowano na oficjalnej stronie kebaba na Facebooku.

Gdy rachunek trafił do sieci, szybko podbił serca Internautów. Pozwolił zrozumieć, że warto jednoczyć się w tym trudnym dla nas czasie.

– Empatia i chęć niesienia pomocy nie ma nic wspólnego z rasą religią czy poglądami – komentują internauci pod zdjęciem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rachunek
fot. Facebook.com / RELAX KEBAB Radzymin

Ratownicy podjechali do kebaba zjeść szybki posiłek.

rachunek
fot. Facebook.com / RELAX KEBAB Radzymin

Nie spodziewali się, że spotkają się z tak miłym gestem.

rachunek
fot. Facebook.com / RELAX KEBAB Radzymin

Właściciel policzył im jedynie symboliczne 9 zł za rachunek i podziękował za ratowanie życia przed koronawirusem. Otrzymał od pracowników medycznych specjalny dyplom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  3. Katarzyna Dowbor wyremontowała dom skrajnie biednej rodziny. Matka z dwójką synków nie miała nawet toalety
  4. Nauczyciel nawet w czasie kwarantanny wiele wymaga? Wszyscy rodzice powinni poznać zasady lekcji online
  5. Sklepy w centrach handlowych otwarte wbrew zakazom? Właściciele zmuszeni do otwierania lokali
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

źródło: o2.pl, Facebook.com

Poprzedni artykułZdradzała swojego męża. Przez nią i jej kochanka 2,5 tysiąca osób jest na kwarantannie z powodu koronawirusa
Następny artykułSerial o przygodach Tytusa, Romka i A’tomka ma już 30 lat. Oglądaliście?
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.