Lelum.pl

fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Radek Liszewski sprzedaje dom. Cena może wielu zaskoczyć, willa posiada wyjątkowy atut

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Radek Liszewski pokusił się na odważny krok i podjął decyzję o sprzedaży domu w rodzinnej miejscowości. Gwiazdor i jego żona przeprowadzili się do Warszawy, aby być bliżej synów.

Radek Liszewski pokusił się na odważny krok i podjął decyzję o sprzedaży domu w rodzinnej miejscowości. Gwiazdor i jego żona przeprowadzili się do Warszawy, aby być bliżej synów.

Piosenkarz już od jakiegoś czasu podkreślał, że mieszkanie w stolicy wiązałoby się z wieloma wygodami i ułatwieniami w życiu zawodowym i rodzinnym. Teraz wraz z ukochaną Dorotą postanowił w końcu zrealizować swoje wcześniejsze założenie.

Z racji przeprowadzki i kupna nowego domu, wokalista myśli nad sprzedażą swojej luksusowej willi na Podlasiu. Zdradził, dlaczego mimo wysokiej ceny jest to miejsce idealne do życia.

Radek Liszewski sprzedaje swoją ogromną willę na Podlasiu

Lider zespołu Weekend przez całe życie mieszkał w rodzinnych Sejnach w województwie podlaskim. Niewielka miejscowość ma dla muzyka ogromne znaczenie sentymentalne – właśnie w tym miejscu się wychowywał i stąd pochodzą jego ukochani rodzice.

– wyznał Radek Liszewski.

Teraz gwiazdor i jego żona podjęli decyzję o przeprowadzce do Warszawy, gdzie od dłuższego czasu mieszkają już ich synowie. Z tego powodu postanowili również sprzedać swoją luksusową willę w Sejnach. Okazało się, że cena posiadłości naprawdę może zaskoczyć.

Piosenkarz zażyczył sobie aż 2 miliony złotych. Sam jednak tłumaczy wysoką cenę domu jego licznymi udogodnieniami i luksusowymi warunkami życia.

–Tam jest prawie 200-metrowy piękny dom z działką i widokiem na jezioro. Jest tam pięć pokoi i garaż. Dom nie wymaga też żadnego nakładu, bo jest samowystarczalny. Budynek sam się nim ogrzewa i jest bezkosztowy. Nic tylko zamieszkać, żyć i się cieszyć. Zabraliśmy tylko łóżka, bo tam wszystko było robione pod klucz. Ktoś, kto kupi ten dom, to może postawić łóżko wchodzić i mieszkać – zachwalał swoją willę wokalista zespołu Weekend.

Radek Liszewski przeprowadził się z żoną do Warszawy

Gwiazdor disco polo nie ukrywa, że decyzja o przeprowadzce do stolicy nie była najłatwiejsza, ale teraz jest z niej niesamowicie zadowolony. Ze zmiany miejsca zamieszkania cieszą się również jego bliscy. W Warszawie od kilku lat mieszkają już synowie muzyka, a teraz on i jego żona będą mieć do nich dużo bliżej.

– W stolicy mieszkali już nasi synowie, więc postanowiliśmy się tu przenieść, by być bliżej nich. Dorota jest szczęśliwa, bo ma blisko dzieci i rodzinę w kupie, chłopaki wpadają i często się widzimy. Jest jak kiedyś, a na koncerty mam w każdą stronę nie dalej niż 2,5 godziny drogi – wyznał zachwycony wokalista.

Radek Liszewski zdradził również, że przeprowadzka przyniosła mu również wiele ułatwień w życiu zawodowym. Ze stolicy ma dużo bliżej na koncerty oraz ewentualne wywiady w radiu czy telewizji.

 – opowiadał lider zespołu Weekend.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]