Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Radość i duma”. Katarzyna Dowbor właśnie pogratulowała przepięknej córce życiowego sukcesu
Michał Fitz
Michał Fitz 26.07.2022 20:47

„Radość i duma”. Katarzyna Dowbor właśnie pogratulowała przepięknej córce życiowego sukcesu

Katarzyna Dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor regularnie ze swoją ekipą z programu „Nasz nowy dom” sprawia radość biednym rodzinom mieszkającym w fatalnych warunkach. Jak się okazuje, teraz to ona ma ogromne powody do szczęścia. Wszystko za sprawą sukcesu jej córki.

O całej sprawie prezenterka poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Teraz jest jedną z najbardziej dumnych mam w kraju, ale bez wątpienia ma ku temu słuszne powody.

Katarzyna Dowbor świętuje sukces córki

Z czego wobec tego cieszy się Katarzyna Dowbor? Z faktu, że jej córka zdała wszystkie egzaminy na uczelni. To zawsze wielki powód do radości dla każdego rodzica, w szczególności wtedy, gdy chodzi o naprawdę wymagające studia na prestiżowej uczelni, a tak właśnie było w przypadku Marii Dowbor-Baczyńskiej.

Gdzie wobec tego uczy się dziewczyna? Co ciekawe, nie zdecydowała się na wybranie żadnej z polskich uczelni. Studiuje psychologię i filozofię na Uniwersytecie w Durham, malowniczym, angielskim miasteczku. Możemy więc założyć, że w takiej szkole egzaminy nie są proste, dlatego jej sukces tym bardziej wypada docenić.

– Radość i duma — skwitowała krótko Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor i jej współpraca

Co ciekawe, przy okazji publikowania materiałów z córką Katarzyna Dowbor nie tylko pochwaliła się pociechą, ale także prawdopodobnie nieźle zarobiła. Po opisie widać bowiem, że opublikowane fotografie zostały wykonane we współpracy z jubilerem.

Wskazują na to także fotografie. Zarówno prezenterka, jak i jej córka ustawiły się tak, by widocznie, choć jednak dosyć subtelnie eksponować na swoich szyjach wisiorki od sponsora. Możemy sądzić, że jeden z nich był prezentem za świetne wyniki na studiach.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor przeszła metamorfozę. Nie jest już ruda? Trudno ją rozpoznać
  2. „M jak miłość”: Rodzice 7-letniej Hani też grają w tym samym serialu. Zaskakujące, czyją córką jest dziewczynka 
  3. Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy