Katarzyna Skrzynecka postanowiła wyjechać na festiwal „Wakacyjne Miasto Kobiet” razem ze swoim mężem oraz córką. 10-letnia Alikia natychmiast przykuła uwagę obserwatorów i sprawiła, że w komentarzach posypały się zachwyty. „Jaka ta Wasza córka jest piękna!” – czytamy.

Skrzynecka cieszy się niemałym stażem w branży rozrywkowej. Jakiś czas temu po raz kolejny została zaproszona do uczestnictwa w „Wakacyjnym Mieście Kobiet” w Świnoujściu. Ze względu na malowniczą scenerię miasta, postanowiła zabrać ze sobą rodzinę.

Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę

W 2009 roku Katarzyna Skrzynecka wzięła ślub z Marcinem Łopuckim – mistrzem Polski i Europy w fitnessie. Para jest razem do dziś i wychowuje urodzoną w 2011 roku córkę Alikię Ilię. Obecnie dziewczyna ma już prawie 11 lat i regularnie pokazuje się w mediach społecznościowych mamy. Jakiś czas temu Alikia miała okazję wybrać się z mamą i tatą do Świnoujścia.

Katarzyna Skrzynecka chętnie relacjonuje osiągnięcia zawodowe w sieci, a także dzieli się fotografiami z córką, a także z partnerem. Teraz postanowiła połączyć obie sfery swojego życia i zabrać bliskich na festiwal „Wakacyjne Miasto Kobiet”.

Fani zachwyceni córką Skrzyneckiej

– FESTIWAL WAKACYJNE MIASTO KOBIET 2022 w Świnoujściu zainaugurowaliśmy dziś od rana. 4 – 7 lipca 2022. Jesteśmy Gośćmi tego fantastycznego Festiwalu od 5 już lat co roku – pochwaliła się Katarzyna Skrzynecka na Instagramie.

Jednak to nie wydarzenie, w którym uczestniczyła gwiazda, zwróciło na siebie największą uwagę. Gdy aktorka pochwaliła się zdjęciami z córką, fani natychmiast zaczęli obsypywać dziewczynkę komplementami.

– Najpiękniejsza dziewczynka, jaką kiedykolwiek widziałam.

– Jaka ta Wasza córka jest piękna! Niech ma szczęśliwe dobre życie.

– Pani Kasiu Alikia to śliczna dziewczynka, a jej uśmiech jest uroczy, dużo zdrówka I radości z pobytu w Świnoujściu — czytamy w komentarzach.

Póki co o Alikii nie wiemy zbyt wiele. Katarzyna Skrzynecka mało opowiada o pasjach i codziennym życiu swojej córki. Zdarzyło jej się jednak wypowiedzieć na temat nietypowego imienia dziecka. Wyjaśniła, co ono oznacza.

–  Imię Alikia (Aliki z greckiego) oznacza „krystaliczna, szczera, szlachetna” — opowiadała Katarzyna Skrzynecka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek odchodzi z TVN. Czeka ją nowe wyzwanie – „Taniec z gwiazdami”
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”