Radosław Majdan, nie mógł się powstrzymać i przekazał ostatnio swoim fanom wspaniałą wiadomość. Mąż Małgorzaty Rozenek, mimo panującej epidemii, dawno nie był tak szczęśliwy. Najwyraźniej czas spędzony z rodziną działa na niego bardzo pozytywnie. Piłkarz jest niezwykle podekscytowany, fani nie mogą wyjść z podziwu. 

Odkąd Małgorzata Rozenek obwieściła światu dobrą nowinę o tym, że znowu zostanie matką, wszyscy z niecierpliwieniem czekali na szczęśliwe rozwiązanie. Radosław Majdan nie ukrywał ekscytacji, w związku z tym, że wkrótce zostanie ojcem. Ostatnio przekazał swoim fanom wspaniałą wiadomość, były piłkarz nie może opanować emocji. 

Radosław Majdan przekazał wspaniałą wiadomość

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek od początku zawiązania wspólnej relacji wzbudzają zainteresowanie w świecie show-biznesu. Fani pary śledzą każdy ich krok, wyczekując kolejnych nowinek z ich prywatnego życia. Oczywiście zarówno Radosław Majdan jak i Małgorzata Rozenek chętnie dzielą się szczegółami ze swojej codzienności. 

Od kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Gosia jest w ciąży, internauci szczególnie zainteresowali się małżeństwem. Od grudnia ubiegłego roku brzuszek Rozenek jest coraz większy, współmiernie z entuzjazmem Radosława Majdana, który nie może doczekać się swojego potomka. Ostatnio rozanielony Radosław w rozmowie z Plejadą przekazał wiadomość, która wywołała u niego ogromną radość – poinformował, że będzie towarzyszył Gosi podczas porodu. 

  1. Danuta Lato rozpalała zmysły wszystkich mężczyzn. Jej wymiary do dziś zwalają z nóg, pamiętacie?
  2. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  3. Magdalena kupiła popularny sok. Rozcięła karton, a jej oczom ukazał się porażający widok

Rodzinny poród u Majdanów

Do niedawna rodzinny poród nie był możliwy, przez wzgląd na szczególe środki bezpieczeństwa za sprawą epidemii koronawirusa. Jednak najnowsze rozporządzenie daje szansę, na przeprowadzenie porodu rodzinnego, o czym wspomina Radosław Majdan podczas rozmowy z Plejadą

-Obecnie nie ma zakazu co do organizacji porodu rodzinnego, ale rzeczywiście, zależy to od szpitala. Wczoraj jeszcze Małgosia sprawdzała najnowsze rozporządzenia i jest to dozwolone cytuje pudelek.pl. 

Radosław nie ukrywał zadowolenia w związku ze zmianą w kwestii porodów rodzinnych. Mąż Małgorzaty Rozenek podkreśla, że chciałby wspierać swoją ukochaną w tym ważnym momencie. 

-Ucieszyłem się, że taki zakaz został zdjęty. Jest to moje pierwsze dziecko, więc bardzo się cieszę, że będę przy jego narodzinach i bardzo chciałbym wesprzeć Małgosię – powiedział Radosław Majdan, jak podaje pudelek.pl.

Życzymy parze wszystkiego dobrego i mamy nadzieje, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

radosław majdan
instagram.com @r_majdan

Radosław Majdan przekazał swoim fanom wspaniałą wiadomość.

radosław majdan
fot. instagram.com @m_rozenek

Były piłkarz pochwalił się, że będzie towarzyszył Małgosi podczas porodu. 

Radosław Majdan
instagram.com/m_rozenek

Do niedawna poród rodzinny u Majdanów stał pod znakiem zapytania. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragedii
  2. Premier Polski nie powiedział całej prawdy o częściowym otwarciu granic. Wielu Polaków będzie wściekłych
  3. Anna: „Nienawidzę swojego męża, przez kwarantannę jest jeszcze gorzej. Boję się, że utknę z nim w domu na zawsze”
  4. Wielu Polaków dostanie takiego samego SMSa. Kto z nas może go zignorować? Mogą wprowadzać w błąd
  5. Sejm w nocy z czwartku na piątek uchwalił nowelizacje. Rusza tarcza 3.0. Nowy podatek i zmiany w składkach
  6. Nagły zwrot akcji podczas konwencji Bosaka. Jeden z polityków nie wytrzymał i wtargnął, sytuacja jakiej jeszcze nie było

Źródło: pudelek.pl 

 

Poprzedni artykułPamiętacie, jaki program prowadziła Stanisława Ryster?
Następny artykułTVN24: Pracownik kompletujący pakiety wyborcze ma koronawirusa. Sanepid potwierdza
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.