Radosław Majdan pochwalił się niedawno w mediach społecznościowych, że na świat przyszedł jego pierwszy potomek. Mały Henio urodził się 10 czerwca, a jego znany tata tak jak zapowiedział tuż przed porodem, postanowił zorganizować pępkowe. Mężczyzna nie mógł powstrzymać się od świętowania tej niezwykłej chwili. Do sieci wyciekły zdjęcia z imprezy.

Radosław Majdan w środę ok. południa zdradził na Instagramie, że jego żona Małgorzata Rozenek-Majdan, właśnie urodziła mu syna. Niemalże wszyscy wyczekiwali nadejścia na świat royal baby polskiego show-biznesu. Teraz zostało tylko świętować.

Radosław Majdan świętuje narodziny syna

Radosław Majdan jeszcze przed narodzinami syna zapowiedział, że ma zamiar zorganizować imprezę z tej okazji. Na Instagramie pojawiło się wówczas zdjęcie jego znanych kolegów z opisem, żeby szykowali formę na świętowanie.

Były piłkarz nie zwlekał długo ze spełnieniem swojej obietnicy. Jak podaje jeden z portali, mężczyzna zaprosił wszystkich gości na 3 godziny przed planowanym przyjęciem. Do sieci wyciekły zdjęcia znanych panów, którzy przybyli z podarunkami z okazji pępkowego.

  1. Niewyobrażalna tragedia na torach. Nie żyje młody sportowiec, miał przed sobą całe życie
  2. Ręce opadają, zamiast sprzedać taniej wyrzucili truskawki na śmietnik. Zmarnowała się ogromna ilość owoców, okropny widok
  3. Dramatyczne sceny na wiecu Andrzeja Dudy. Doszło do ataku, mamy nagranie

Piłkarz zorganizował imprezę w warszawskim klubie

Radosław Majdan najwidoczniej chciał zaszaleć, zanim Małgorzata Rozenek oraz ich syn, wyjdą z kliniki. Pępkowe zostało zorganizowane w modnym klubie w Warszawie.

Na zdjęciach możemy dopatrzeć się między innymi Jarosława Jakimowicza, Rafała Maseraka, Kajetana Górę czy Tomasza Iwana. Miejmy nadzieję, że panowie rzeczywiście wyrobili sobie formę na tę długo zapowiadaną imprezę. Wszystko wskazuje bowiem na to, że przyjęcie nie skończyło się o północy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Panowie, powoli szykujcie formę ????????????#friends (to dotyczy również, nieobecnych na zdjęciu)????????????

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Zdjęcia sprzed warszawskiego klubu zostały opublikowana na łamach portalu jastrzabpost.pl.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda grzmiał o „komuchach” i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. TVP wie jak obejść obostrzenia. Stacja planuje kolejny ogromny koncert
  4. Znaki zodiaku mężczyzn spod ciemnej gwiazdy. Nigdy im nie ufaj
  5. Andrzej Duda porównany do nazistów? Ostre słowa Michała Piróga, „Widzi Pan podobieństwo?”
  6. „Przeżyję rok, dwa”. Wstrząsające wyznanie Krzysztofa Cugowskiego, fani o niczym nie mieli pojęcia. W końcu powiedział całą prawdę, nie da sobie rady bez grania

źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.