Radosław Majdan trafił do szpitala. Informację o hospitalizacji byłego bramkarza reprezentacji polski w piłkę nożną podał portal pudelek.pl. Jedna z osób na co dzień powiązanych z mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan, miała potwierdzić tę fatalną wiadomość. Sytuacja zdrowotna gwiazdora jest bardzo poważna.

Właśnie została przekazana informacja, że Radosław Majdan trafił do szpitala. Na portalu pudelek.pl pojawiły się wiadomości dotyczące stanu zdrowia męża Małgorzaty Rozenek. Sytuacja jest bardzo poważna, zatem gwiazdor kilka dni ma spędzić w szpitalu. 

Radosław Majdan w szpitalu

Ta bardzo nieprzyjemna wiadomość została potwierdzona przez menadżera gwiazdora. Na portalu pudelek.pl pojawiła się informacja, że Radosław Majdan znalazł się w szpitalu. Powodem hospitalizacji byłego bramkarza reprezentacji polski w piłkę nożną miał być koronawirus. 

Pudelek poprosił o komentarz menadżera Radosława Majdana. Mężczyzna miał stwierdzić, że znajduje się pod bardzo dobrą opieką, a w szpitalu ma pozostać jeszcze kilka dni. Menadżer wydał krótki komunikat:

– Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni – cytuje słowa menadżera Radosława Majdana serwis pudelek.pl

Jak słusznie zauważono Radosław Majdan wraz ze swoją żoną, w przeciągu ostatnich kilku tygodni coraz rzadziej publikują na mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Pojawiają się głównie fotografie ze współpracy ze znanymi markami lub magazynami.

Według informacji serwisu na razie nie wiadomo jak poważny jest stan zdrowia Radosława Majdana. Wkrótce bez wątpienia powinniśmy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. 

Przypomnijmy, że od 10 czerwca Radosław i Małgorzata są dumnymi rodzicami synka imieniem Henryk. Informacja o narodzinach potomka pary celebrytów spotkała się z niesamowitym zachwytem wszystkich fanów.

 1. Wielkie zaskoczenie na Wszystkich Świętych. Nikt się nie spodziewał, właśnie podano informacje
 2. Minister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich Polaków
 3. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na okładce Vivy

Nie jest tajemnicą, że Radosław Majdan wraz z żoną lubią dzielić się ze swoimi fanami życiem zawodowym oraz prywatnym. Wystarczy spojrzeć na ich media społecznościowe, które przepełnione są wszelkiego rodzaju fotografiami, czy wpisami.

Z kolei ich wielbiciele bardzo często decydują się na komentarze pod zamieszczanymi postami. Niezależnie, czy jest to Facebook, lub Instagram, za każdym razem gromadzi się ich setki, a nawet tysiące.

Odkąd na świat przyszedł ich synek Henryk, para bardzo chętnie dokumentuje i publikuje dni z życia małego synka, chociaż wielokrotnie spotyka się to z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów.

Jakiś czas temu rodzina Majdanów pojawiła się na okładce magazynu Viva. Trzeba przyznać, że dość długo musieli czekać, by ten moment nastał, ponieważ od narodzin Henryka minęły już ponad cztery miesiące.

Tak czy inaczej, rodzina na zdjęciu wygląda zjawiskowo. Wszyscy z szerokimi uśmiechami pozują do obiektywu znad basenu, a na kolanach Małgorzaty leży mały Henryk. Magazyn Viva przeprowadził z Majdanami wywiad, w którym wyznali, że – żyją w zachwycie nad Henrykiem:

– Nasz dar od losu. Czasami, kiedy człowiek bardzo długo o czymś marzy, boi się, że gdy jego pragnienia w końcu się spełnią, już nie będzie tak fajnie. W naszym przypadku rzeczywistość jest piękniejsza niż marzenie – opowiadała zachwycona Małgorzata Rozenek.

Były bramkarz reprezentacji polski w piłkę nożną przyznał, że jeszcze przed narodzinami synka, przyjaciele mówili, że narodziny dziecka są jak piorun. Dodatkowo stwierdził, iż dziecko sprawia, że człowiek czuje się lepszy:

– Zanim pojawił się Henio, przyjaciele mówili mi, że narodziny dziecka są jak piorun. Wszystko się potwierdziło, ale emocje, które temu towarzyszą, trzeba przeżyć samemu. Myślę, że ci, którzy mają dzieci, czują w stu procentach, czym jest te sześć kilogramów szczęścia i miłości. Dziecko sprawia, że stajemy się lepsi – duma – mówił Radosław Majdan.

W kolejnych częściach wywiadu można było przeczytać, jak Małgorzata Rozenek opowiada o tym, że poznaliby swojego niedawno narodzonego synka nawet po zapachu wśród miliona innych dzieci:

– Poznałabym go wśród miliona. Kiedyś oglądaliśmy serial o pingwinach, które, wracając z połowów, kierując się jakimś szóstym zmysłem, wśród tysięcy pingwiniątek odnajdywały swoje maluchy. Pomyślałam wtedy, że miałam podobnie z każdym moim synem. Moje piękne i unikatowe pingwinki odnalazłabym na końcu świata – twierdzi Małgorzata Rozenek.

Tak samo twierdzi Radosław. Gwiazdor powiedział w wywiadzie, że czasami zastanawia się, do kogo mały Henryk jest bardziej podobny. Jego zdaniem zależy to od nastroju maluszka:

– Nie wyobrażam sobie, że mógłbym synka nie poznać, bo pachnie cudownie. Kiedy na niego patrzę, a on spogląda na mnie z uśmiechem i szeroko otwartymi oczami, zastanawiam się, do kogo jest bardziej podobny. Jak się złości, jest podobny do mnie, kiedy się uśmiecha, do Małgosi – mówił Radosław.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

radosław majdan
foto. screen Instagram @r_majdan

Portal pudelek.pl podał informację, że Radosław Majdan znajduje się w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem.

Radosław Majdan
fot. instagram.com/m_rozenek

Menadżer gwiazdora miał potwierdzić tę informację i powiedzieć, że znajduje się pod bardzo dobrą opieką.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Jakiś czas temu rodzina Majdanów pojawiła się na okładce magazynu Viva.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Padła jasna deklaracja odnośnie dodatkowej emerytury. Seniorzy mogą mieć powody do radości
  2. Kwarantanna, test albo gigantyczna kara dla Polaków. Nowe przepisy nie wszystkim się spodobają
  3. Pilna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia z samego rana. Polacy muszą się zastosować
  4. Dagmara z „Królowych życia” pokazała nagle drugiego syna. Ma 25 lat i jest niezwykle blisko z Conanem
  5. Oddał mocz na Katarzynę Cichopek. Cała Polska zobaczyła, co stało się na wizji TVP
  6. Skarbówka będzie mogła wejść na wasze prywatne konto. Są osoby, które powinny się bać
  7. Gessler podała przepis na przepyszną wątróbkę. Podaje ją z niebywałym smakołykiem

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl