Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Radosław Majdan już świętuje narodziny syna? Jedno zdjęcie mówi wszystko
Karina Sulich
Karina Sulich 30.05.2020 18:20

Radosław Majdan już świętuje narodziny syna? Jedno zdjęcie mówi wszystko

radosław majdan
Fot. r_majdan, Instagram
Radosław Majdan już nie może się doczekać, aż na świat przyjdzie jego długo wyczekiwany syn. Sportowiec dał wyraźny sygnał, że ten wyjątkowy dzień nadejdzie lada moment. Panowie, powoli szykujcie formę – napisał w swoich mediach społecznościowych, zapraszając przyjaciół na pępkowe. Były piłkarz i Małgorzata Rozenek już wszystko mają gotowe!
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek już za chwilę zostaną rodzicami. Gwiazdorska para przez długi czas starała się o wspólne dziecko, a ich fani nie mogą się doczekać, aż na świat przyjdzie ich syn. Radosław Majdan już zaprasza na pępkowe.
Radosław Majdan czeka na syna
Odkąd Małgorzata Rozenek zaszła w ciążę, fani gwiazdy obserwują każdy ruch przyszłych rodziców. Kiedy na świecie pojawi się najmłodszy członek rodziny Majdanów? Obserwatorzy nie mają wątpliwości, że stanie się to lada moment, a Radosław Majdan tylko ich w tym utwierdził.
Radosław Majdan opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z przyjaciółmi. Były piłkarz postanowił spędzić czas w męskim gronie, a wymowny podpis sugeruje, że panowie niebawem będą mieli kolejny powód do świętowania.
Panowie, powoli szykujcie formę #friends (to dotyczy również nieobecnych na zdjęciu) – napisał były piłkarz. Fani nie mają wątpliwości, że gwiazdor mówi o pępkowym.
  1. Rząd zmienił decyzje co do zasiłku dla bezrobotnych. Kwota może zbulwersować wielu
  2. Nagle Marta Kaczyńska zatrzymała się na spacerze z synem. Niebywałe, co zrobiła, została przyłapana
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej córkę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają już wszytko gotowe. Para wybrała już imię dla syna, urządziła dziecięcy pokoik, a także zaopatrzyła się w śpioszki i kołyskę. Fani gwiazdorskiego małżeństwa podejrzewają, że poród może dziać się nawet teraz. Jak słusznie zauważono Małgorzata Rozenek, która jest bardzo aktywna w internecie, nagle zamilkła, a Radosław Majdan już dwie godziny później zapowiadał pępkowe.

Czyżby już się zaczęło? – spekulują internauci.

Trzeba przyznać, że ciąża Małgorzaty Rozenek to jeden z najgłośniejszych tematów w polskim show-biznesie. Wszyscy nie mogą doczekać się, aż na świat przyjdzie syn pary.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Radosław Majdan
Fot. r_majdan, Instagram

Radosław Majdan nie może doczekać się, aż na świat przyjdzie jego syn. Były piłkarz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z przyjaciółmi i już zaprosił ich na kolejną imprezę. Tym razem chodzi o pępkowe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  2. Nowe zmiany w Polsce już w poniedziałek, wielu może się zaskoczyć. Jest potwierdzenie
  3. Ostateczny dowód na związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego? Jedno zdjęcie wszystko zdradza
  4. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
  5. Legenda muzyki nie żyje. Brat przekazał tragiczną wiadomość: ,,Jestem zrozpaczony”
  6. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane

źródło: plotek.pl