Radosław Majdan już nie może się doczekać, aż na świat przyjdzie jego długo wyczekiwany syn. Sportowiec dał wyraźny sygnał, że ten wyjątkowy dzień nadejdzie lada moment. Panowie, powoli szykujcie formę – napisał w swoich mediach społecznościowych, zapraszając przyjaciół na pępkowe. Były piłkarz i Małgorzata Rozenek już wszystko mają gotowe!
 
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek już za chwilę zostaną rodzicami. Gwiazdorska para przez długi czas starała się o wspólne dziecko, a ich fani nie mogą się doczekać, aż na świat przyjdzie ich syn. Radosław Majdan już zaprasza na pępkowe.
 
 
 
Radosław Majdan czeka na syna
 
Odkąd Małgorzata Rozenek zaszła w ciążę, fani gwiazdy obserwują każdy ruch przyszłych rodziców. Kiedy na świecie pojawi się najmłodszy członek rodziny Majdanów? Obserwatorzy nie mają wątpliwości, że stanie się to lada moment, a Radosław Majdan tylko ich w tym utwierdził. 
 
 
 
Radosław Majdan opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z przyjaciółmi. Były piłkarz postanowił spędzić czas w męskim gronie, a wymowny podpis sugeruje, że panowie niebawem będą mieli kolejny powód do świętowania.
 
Panowie, powoli szykujcie formę #friends (to dotyczy również nieobecnych na zdjęciu) – napisał były piłkarz. Fani nie mają wątpliwości, że gwiazdor mówi o pępkowym. 
 
  1. Rząd zmienił decyzje co do zasiłku dla bezrobotnych. Kwota może zbulwersować wielu
  2. Nagle Marta Kaczyńska zatrzymała się na spacerze z synem. Niebywałe, co zrobiła, została przyłapana
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej córkę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają już wszytko gotowe. Para wybrała już imię dla syna, urządziła dziecięcy pokoik, a także zaopatrzyła się w śpioszki i kołyskę. Fani gwiazdorskiego małżeństwa podejrzewają, że poród może dziać się nawet teraz. Jak słusznie zauważono Małgorzata Rozenek, która jest bardzo aktywna w internecie, nagle zamilkła, a Radosław Majdan już dwie godziny później zapowiadał pępkowe. 

Czyżby już się zaczęło? – spekulują internauci.

Trzeba przyznać, że ciąża Małgorzaty Rozenek to jeden z najgłośniejszych tematów w polskim show-biznesie. Wszyscy nie mogą doczekać się, aż na świat przyjdzie syn pary.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Radosław Majdan
Fot. r_majdan, Instagram

Radosław Majdan nie może doczekać się, aż na świat przyjdzie jego syn. Były piłkarz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z przyjaciółmi i już zaprosił ich na kolejną imprezę. Tym razem chodzi o pępkowe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  2. Nowe zmiany w Polsce już w poniedziałek, wielu może się zaskoczyć. Jest potwierdzenie
  3. Ostateczny dowód na związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego? Jedno zdjęcie wszystko zdradza
  4. Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
  5. Legenda muzyki nie żyje. Brat przekazał tragiczną wiadomość: ,,Jestem zrozpaczony”
  6. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułCudem przeżyła pożar, który oszpecił jej twarz. Przez 2 lata nosiła maskę, w końcu ją zdjęła, porażające
Następny artykuł”Od przedszkola do Opola”. Też oglądaliście całymi rodzinami?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.