Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Radosław Majdan ujawnił dwie największe wady Małgorzaty
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 28.04.2021 15:51

Radosław Majdan ujawnił dwie największe wady Małgorzaty

Radosław Majdan wyjawił wady Rozenek
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 20.02.2021 Malgorzata Rozenek Majdan i Radoslaw Majdan przed studiem DDTVN n/z: RADOSLAW RADEK MAJDAN

Radosław Majdan zdradził 2 największe wady swojej żony. Wiele osób nie w przypadku Małgorzaty Rozenek, może chodzić akurat o te konkretne.

Nie ma człowieka bez wad. Tyczy się to zarówno przeciętnego Polaka, jak i gwiazdy show-biznesu takich jak, chociażby Małgorzata Rozenek. Prowadząca programu „Perfekcyjna Pani domu” urządziła ostatnio na swoim koncie instagramowym ostatnio Q&A i każdy internauta mógł jej zadać pytanie.

Jedno z nich tyczyło się właśnie tego, jakie 3 wady posiada Małgorzata Rozenek. Celebrytka postanowiła nie odpowiadać na to pytanie osobiście i poprosiła o to swojego męża, bo on zna ją najlepiej.

Radosław Majdan o wadach Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan podjął się wyzwania wymienienia wad swojej małżonki, ale były piłkarz znalazł jedynie dwie. Co więcej, mogą być one dosyć zaskakujące dla wielu osób.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pierwszą z wad jest to, że każdy z domowników musi uważnie pilnować swojej szklanki w domu. Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek, kiedy tylko zobaczy pozostawione gdzieś naczynie, to natychmiast je sprząta, nawet jeżeli jest w nim jeszcze napój.

Jako drugą wadę Majdan przyznał, że Małgorzata jest prawdziwym chomikiem. Chodzi o to, że Rozenek cały czas gdzieś coś chowa, kładzie, a potem sama nie pamięta, gdzie dany przedmiot zostawiła.

Jeden – pilnuj swojej szklanki w domu, bo jak wypijesz do połowy, to możesz być pewny, że jej już nie znajdziesz. Dwa – Małgosia jest chomikiem, wszędzie wsadza, chowa tam, gdzie sama nic nie pamięta – powiedział Radosław Majdan.

Wiele osób zapewne spodziewało się, że w ten sposób Majdan zdradzi nieco więcej szczegółów dotyczących ich prywatnego życia. W końcu po „Perfekcyjnej Pani domu” można było się spodziewać dbania o porządek, jednak nawet i w tym przypadku dla niektórych z nas może to być już przesada.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl