Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ten słodki chłopiec to mąż największej gwiazdy TVN. Poznajecie?
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 12.05.2018 14:00

Ten słodki chłopiec to mąż największej gwiazdy TVN. Poznajecie?

Radosław Majdan
instagram.com

Radosław Majdan, którego kariera przeżywa drugą młodość za sprawą jego obecnej żony – Małgorzaty Rozenek, 11 maja obchodził urodziny. Chociaż Majdanowi coraz bliżej już do pięćdziesiątki można odnieść wrażenie, że miłość dodaje mu skrzydeł i wygląda naprawdę rewelacyjnie. Celebryta z okazji swoich urodzin pochwalił się zdjęciem ze szkolnych lat. Zobaczcie tylko, jak uroczo wyglądał!

Radosław Majdan właśnie świętował swoje 46 urodziny. Z pewnością Małgosia Rozenek postarała się, aby był to dla niego wyjątkowy dzień. Od kiedy Majdan związał się z największą gwiazdą TVN naprawdę widać, że jest szczęśliwy. Z twarzy Majdana nie schodzi uśmiech, a z żoną tworzą niezawodny team, który jest w stanie przejść nawet najgorszą opresję. Mogliśmy to nie raz widzieć w programie Iron Majdan. Z okazji urodzin Radosław postanowił podzielić się słodkim zdjęciem, ze szkolnej ławki.

Radosław Majdan świętuje 46 urodziny!

Na instagramowym profilu Majdana pojawiło się zdjęcie, które celebryta wstawił i podpisał słowami: Kiedyś byłem małym chłopcem hej ??.  Najprawdopodobniej Radosław chciał podzielić się ze swoimi obserwatorami tym, jak kiedyś wyglądał. W końcu minęło już tyle lat!

Radek miał bardzo bujną czuprynę, a na zdjęciu prezentuje się jak jeden z najpilniejszych uczniów szkoły. Trzeba przyznać, że wyglądał naprawdę uroczo i tego samego zdania są internauci, którzy zachwycali się młodym Majdanem w komentarzach:

– Hehe ale pilny uczeń ?

– Z bujną czupryną ? stówka ?

– Soo cute!!! ?

Nie zabrakło również czułych słów, ze strony Małgorzaty Rozenek, która napisała:

– Ty wiesz czego Tobie, Nam życzę??? kocham Cię❤️

Najprawdopodobniej Małgosia miała na myśli w swoich życzeniach dziecko, ponieważ para od dłuższego czasu wspomina, że ich marzeniem jest wspólna pociecha. Być może już niedługo plany i marzenia małżeństwa się ziszczą? Nie pozostaje nic innego jak życzyć spełnienia marzeń! 😉

Radosław Majdan – kariera

Radosław Majdan, który ostatnio obchodził swoje 46. urodziny, to znany piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Był wychowankiem i wieloletnim graczem Pogoni Szczecin oraz polskiej reprezentacji narodowej. Po zakończeniu kariery piłkarskiej pracuje jako działacz sportowy, trener bramkarski oraz komentator sportowy.

W latach 2005-2008 jego żoną była Dorota „Doda” Rabczewska, później związał się z aktorką Anną Prus. 10 września 2016 ożenił się z prezenterką telewizyjną i gwiazdą stacji TVN, Małgorzatą Rozenek. Od tej chwili jego kariera medialna ruszyła z kopyta.

Kiedyś byłem małym chłopcem hej ??

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Adam Małysz jest wściekły. Komentuje nagą sesję Justyny Żyły. „ONA JEST…”
  2. Syn serialowego aktora popełnił samobójstwo. Miał tylko 16 lat
  3. Wszystkie media Was okłamały. Najgłośniejsza informacja o Dodzie to bzdura

Źródło: plotek.pl