„Taniec z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Nowi uczestnicy ogłaszani są jeden za drugim, a fani programu nie mogą się już doczekać.

Teraz kolejna radosna nowina obiegła media i być może na ekranach zobaczymy Izę Małysz, żona Adama Małysza po wielu prośbach być może wreszcie zgodziła się wziąć udział w programie. 

Iza Małysz pojawi się w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”?

Na łamach Pomponik dowiedzieliśmy się, że po wielu próbach zwerbowania żony Adama Małysza do programu, być może się udało. 

„Taniec z Gwiazdami” będziemy mogli oglądać już we wrześniu, będzie cieszyć oko w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. 

 

Produkcja już od dłuższego czasu zabiegała o obecność Izabeli Małysz, teraz osoba związana z show zdradziła serwisowi nie lada ciekawostkę, która zadowoli zapewne zarówno fanów show, jak i wielbicieli Adama i Izabeli Małyszów. 

 Produkcja w wielu sezonach zabiegała o jej udział i wielokrotnie otrzymywała propozycje udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz wszyscy są bardzo szczęśliwi, że wreszcie czas pozwolił jej na udział w show – udało się dowiedzieć.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adam Małysz (@adammalyszofficial)

Izabela Małysz już szykuje się do „Tańca z Gwiazdami”

Na portalu Fakt dowiadujemy się, że już o 2011 roku były prowadzone rozmowy z Izabelą Małysz dotyczące jej udziału w show. Osoba z produkcji zdradziła, że gwiazda odlicza już dni do treningów. 

Iza już nie może doczekać się rozpoczęcia treningów. Wie, że to ogromne wyzwanie, również fizyczne, ale na szczęście ma wielkie oparcie w mężu, sportowcu, który bardzo ją wspiera. Adam jest jej największym kibicem – poinformowała osoba związana z „Tancem z Gwiazdami”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Na motocyklu zobaczono mężczyznę podobnego do Jaworka. Interweniowała policja
  2. Znaleźli ciało podejrzanego. Okazało się, że zmarł niedługo po tragedii, właśnie podano przyczynę jego śmierci
  3. We wtorek pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Gdzie ukrywa się poszukiwany?

Źródło: Fakt