Agnieszka Radwańska i jej siostra Urszula to dwie wielkie gwiazdy sportu w Polsce. Obie panie zasłużyły na podziw i uznanie za swoje zasługi. Jednak nie tylko ich talenty są godne braw, ale również wygląd. Nikt nie zaprzeczy, że siostry Radwańskie są po prostu pięknymi kobietami. Jaki jest ich sekret? W ostatnim czasie Urszula Radwańska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i podzieliła się informacją na temat zabiegu twarzy, któremu się poddała. 

Urszula Radwańska za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się informacją o zabiegu na twarz, któremu się poddała. Dzięki laserowi frakcyjnemu gwiazda sportu poprawiła wygląd swojej skóry. 

Radwańska poddała się zabiegowi na twarz 

Siostra Agnieszki Radwańskiej, Ula jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i chętnie dzieli się nowinkami ze swojego życia. Jakiś czas temu opublikowała ciekawy materiał, w którym opowiada o zabiegu na twarz, któremu się poddała. 

Dla wielu nawet delikatna ingerencja w wygląd jest tematem tabu, ale Urszula Radwańska zupełnie nie czuję się skrępowana taką tematyką i kiedy ma okazję, dzieli się swoimi doświadczeniami.  

Nie ukrywa tego, że korzysta z możliwości, jakie zapewniają nam obecne salony kosmetyczne, czy kliniki. Za to należą jej się wielkie brawa, ponieważ mnóstwo gwiazd ukrywa takie informacje, zapewniając, że ich wygląd to dobre geny i zdrowa dieta, co nie zawsze jest zgodne z prawdą. 

Urszula Radwańska: jak dba o urodę? 

Urszula Radwańska dba o swoją urodę na różne sposoby. Za pośrednictwem swojego Instagrama chętnie przekazuje informacje na temat działań, które podejmuje, aby zachować promienny wygląd. 

– Cześć dziewczyny! Chciałam wam powiedzieć kilka słów na temat zabiegu, który ostatnio przeszłam. Był to laser frakcyjny na twarz. Zrobiłam go już po raz drugi – rozpoczęła swoje przemówienie Ula Radwańska, kiedy opowiadała o swoim zabiegu w maju 2020 roku. 

– Sam zabieg trwa około 3-4 minuty. Jest trochę bolesny, to fakt, ale zaraz później jest chłodziarka, dzięki czemu nasza skóra nie jest taka czerwona, więc spokojnie można wyjść na ulicę zaraz po zabiegu. Mi ten laser bardzo pomógł na przebarwienia, ale też oczywiście napina skórę i ogólnie poprawia wygląd – tłumaczyła wówczas sportsmenka. 

Teraz na jej profilu znowu pojawił się filmik, na którym wyraźnie widać, jak specjalista przeprowadza zabieg. Tym razem to on tłumaczy poszczególne etapy, a Ula tylko leży i relaksuje się na fotelu. 

Jak widać, zabiegi, którym poddaje się Urszula Radwańska, przynoszą spodziewane efekty, ponieważ nasza sportowa gwiazda zawsze prezentuje sie rewelacyjnie. Jakiś czas temu pisaliśmy również o zmianach, jakie zaszły wyglądzie Agnieszki Radwańskiej, więcej możecie przeczytać >tutaj<

Zobacz zdjęcia: 

Radwańska
Screen z https://www.instagram.com/ularadwanska_official/?hl=pl

Urszula Radwańska pochwaliła się, jakiemu zabiegowi na twarz poddała się w ostatnim czasie. 

Radwańska
Screen z https://www.instagram.com/ularadwanska_official/?hl=pl

Wszystko zostało opublikowane na jej oficjalnym profilu. 

Radwańska
Screen z https://www.instagram.com/ularadwanska_official/?hl=pl

Jak prezentuje się waszym zdaniem? Dla nas jest zachwycająca. 

 

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com 

 

 

Poprzedni artykułNie żyje Andrzej Püdel Bieniasz, lider uwielbianego zespołu w Polsce. Walczył z chorobą „Niestety, żegnaj Przyjacielu”
Następny artykułTVP Info: Żona Sławomira Nowaka usłyszała zarzuty. Kim jest „bogini w ciele dentystki”?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.