Rafał, kolega, przyjaciel, trener, syn, brat a przede wszystkim wrażliwy i czuły człowiek – czytamy pełną smutku wiadomość, opublikowaną w mediach społecznościowych przez Macieja Kwiatkowskiego. Niestety, Polacy musieli pożegnać wybitnego mężczyznę, sportowca i piłkarza, który przez lata zapewniał swoim fanom i kibicom wiele emocji. Potwierdziło się najgorsze.

Z przykrością muszę poinformować, że wczoraj wieczorem odszedł od nas Rafał, kolega, przyjaciel, trener, syn, brat a przede wszystkim wrażliwy i czuły człowiek. Spoczywaj w spokoju Rafcio – czytamy w opublikowanym przez Macieja Kwiatkowskiego poście. Niestety, 25 września Polskę obiegły bardzo smutne wiadomości. Nie żyje wyjątkowy sportowiec.

Tragiczna wiadomość

– Nie żyje Rafał Goraj, były zawodnik Korony Kielce, Bucovii Bukowa, HEKO Czermno, GKS Nowiny, AKS Busko – Zdrój, Neptuna Końskie, Spartakusa Razem Daleszyce, a ostatnio trenera w Football Academy Kielce. Zmarł w wieku 40 la – poinformował portal gol24.pl

Niestety, dotarły do nas niezwykle smutne informacje o śmierci wspaniałego sportowca i piłkarza. Po długim pobycie na oddziale intensywnej terapii zmarł Rafał Goraj. Wielu Polaków walczyło o jego powrót do zdrowia.

  1. Barbara Kurdej-Szatan pokazała pierwsze zdjęcia synka. Jest śliczny, ale fanka zwróciła uwagę na jedną rzecz
  2. Przed śmiercią Romuald Lipko wyjawił, jakie były ostatnie chwile Anny Jantar. Wielu może być zaskoczonych
  3. Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

Nie żyje Rafał Goraj

Rafał Goraj nie żyje. Niestety, były zawodnik Korony Kilce odszedł, o czym w czwartek 24 września poinformował na stronie, na Facebooku, poświęconej turniejowi charytatywnemu dla sportowca, Maciej Kwiatkowski.

Choć wielu do końca miało nadzieje, że stan Rafała Goraja ulegnie poprawie, ziścił się najgorszy scenariusz. W zorganizowanej na stronie zrzutka.pl zbiórce na rehabilitację sportowca wzięło udział setki Polaków.

– 4 Listopada 2019 roku Rafał został zabrany do szpitala bardzo ciężkim stanie, przez zatrzymanie akcji serca, doszło do niedotlenienia mózgu oraz problem niewydolność wielonarządowy. Rafał został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną i utrzymywał się w niej prawie miesiąc – czytamy na stronie.

Niestety, mimo wielu wpłat i ogromnego wsparcia, sportowca nie udało się uratować.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rafał
Fot. Maciej Kwiatkowski, Facebook,

Nie żyje Rafał Goraj. W mediach społecznościowych pojawiły się tragiczne informacje.

źródło: Facebook, zrzutka.pl., gol24.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyniuk już znalazł pocieszenie? Wiemy kim jest uwodzicielska blondynka
  2. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży „po kolędzie”. Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  3. Magda Gessler przyjechała prowadzić program. Nagle pojawił się tłum, jedna osoba rzuciła się w stronę restauratorki
  4. Wstrząsające wiadomości TVP. Wszyscy do końca mieli nadzieję, niestety potwierdzono śmierć
  5. Widzowie łapią się za głowy. Nieprawdopodobne, co zrobił Marek z „Rolnik szuka żony”. Dlaczego?
  6. Wystarczy, że będziesz pić ją codziennie rano, a oczyścisz płuca i zwalczysz choroby. Mikstura jest banalnie prosta w przygotowaniu

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.