Rafał Brzozowski zdobył Telekamerę 2020 w kategorii osobowość telewizyjna. Gwiazdor TVP na gali pojawił się ze swoją partnerką. Mimo że ten wieczór należał do piosenkarza, powalająca urodą blondynką, zdecydowanie go przyćmiła. Ukochana Brzozowskiego na ściance wyglądała jak milion dolarów. Kim jest partnerka Rafała Brzozowskiego? Świat show-biznesu nie jest jej obcy. 

Nie ulega wątpliwości, że Rafał Brzozowski zyskał ogromną popularność i przychylność widzów, dzięki Kole Fortuny, którego jest gospodarzem. Jego nietuzinkowe poczucie humoru i niebanalne podejście do życia spowodowały, że od pewnego momentu jest na językach wszystkich. Fakt, iż na tegorocznych telekamerach pokonał Dorotę Wellman, Martę Manowską czy Katarzynę Dowbor, prawdopodobnie dla nikogo nie jest zaskoczeniem. 

Rafał Brzozowski zdobył Telekamerę 

W poniedziałek 3 lutego już po raz 23 rozdano Telekamery, czyli najważniejsze nagrody telewizyjne w naszym kraju. Wygrana to ogromne wyróżnienie, ponieważ laureaci wybierani są przez widzów i to oni mają decydujący głos, w czyje ręce trafi upragniona statuetka. Gala odbyła się w Teatrze Polskim imienia Arnolda Szyfmana w Warszawie

Jednym z nominowanych w kategorii Osobowość telewizyjna był piosenkarz i prezenter telewizyjny Rafał Brzozowski, który zdaniem widzów okazał się bezkonkurencyjny i całkowicie zdeklasował konkurencję. Na gali swój ogromny sukces świętował u boku partnerki. Mimo że tego wieczoru artysta przywdział klasyczny garnitur, w którym prezentował się naprawdę dobrze, ta zdecydowanie go przyćmiła. W czarnym delikatnie prześwitującym u góry kombinezonie wyglądała oszałamiająco. 

Kim jest Anna Tarnowska?

Anna Tarnowska jest polską modelką, która swoją przygodę z konkursami piękności zaczęła w 2007 roku. Zaledwie rok później na swoim koncie miała już zaszczytny tytuł I Vice Miss Baltic Sea & Scandinavian oraz II Vice Miss International 2008. Modelka od dłuższego czasu spotyka się z piosenkarzem i prezenterem telewizyjnym, Rafałem Brzozowskim.

Ogromną popularność przyniosła jej sesja dla magazynu Playboy. 
Modelka uwielbia aktywny tryb życia, sporty i jazdę konną, którą sumiennie szlifuje od czasów dzieciństwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rafał Brzozowski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.02.2020 Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019 n/z: BRZOZOWSKI RAFAL PARTNERKA

Rafał Brzozowski na gali pojawił się ze swoją partnerką. 

Rafał Brzozowski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.02.2020 Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019 n/z: BRZOZOWSKI RAFAL PARTNERKA

Modelka tego wieczoru przyćmiła piosenkarza swoim wyglądem.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  2. Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze
  3. Norbi z żoną na Telekamerach 2020. Kobieta została mocno skrytykowana za swój strój. Słusznie?
  4. Czuła się „niewidzialna” przed ślubem córki. Fryzjer zrobił jej metamorfozę, zdębiała widząc efekt po
  5. Jak upiąć włosy żeby wyglądały na krótkie? Trzy modne i sprawdzone upięcia
  6. Wszystko runęło w jednej chwili. Płacz na ślubie Królowej Życia

Źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułNorbi z żoną na Telekamerach 2020. Kobieta została mocno skrytykowana za swój strój. Słusznie?
Następny artykułKoty nagrane przez ukrytą kamerę. Właściciel dowiedział się, co wyprawiają w nocy. Nie był zadowolony
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.