Lelum.pl

fot. TRICOLORS/East News

Narzeczona Rafała Brzozowskiego to piękna kobieta. Anna była na okładce ,,Playboya”

12 Marca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Rafał Brzozowski został wybrany reprezentantem Polski na tegorocznym konkursie Eurowizji. Jednak to nie jedyny powód, którym przyciągnął do siebie uwagę. Niedawno pojawił się u boku swojej narzeczonej. Jego partnerka to piękna Anna Tarnowska, która kiedyś miała okazję gościć na okładce

Rafał Brzozowski został wybrany reprezentantem Polski na tegorocznym konkursie Eurowizji. Jednak to nie jedyny powód, którym przyciągnął do siebie uwagę. Niedawno pojawił się u boku swojej narzeczonej. Jego partnerka to piękna Anna Tarnowska, która kiedyś miała okazję gościć na okładce

Rafał Brzozowski nigdy nie był wylewny w odniesieniu do swojego życia prywatnego. Fani piosenkarza nie wiedzieli nawet, że jest zakochany. Teraz pojawił się u boku ukochanej i powiedział kilka słów na ten temat.

Rafał Brzozowski narzeczona

Rafał Brzozowski należy do grona celebrytów, którzy niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na próżno zatem szukać tam jego zdjęć z partnerkami lub rodziną. Piosenkarz najczęściej zamieszcza tam momenty ze swojego życia zawodowego lub pokazuje swoje ogromne pasje.

Tymczasem gwiazdor zaskoczył wszystkich i pojawił się u boku swojej narzeczonej, czego nigdy wcześniej nie robił. Jego wybranką jest Anna Tarnowska, Wicemiss Polonia 2007. Kobieta zgarnęła także tytuł Wicemiss Świata Studentek 2010. Jakiś czas temu mogliśmy ją ujrzeć także na okładce magazynu Playboy. Miało to miejsce na Plebiscycie Telekamer:

Myślę, że są takie imprezy, na które warto też trochę przyjść prywatnie. Przyjechałem zawodowo, a prywatnie przyjechałem z narzeczoną, pogadamy trochę, pobawimy się i pojedziemy – powiedział Rafał Brzozowski portalowi Jastrząb Post.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obecnie Anna Tarnowska ma 35 lat i w dalszym ciągu jest aktywną zawodowo modelką. Chociaż ma na swoim koncie już sporo sukcesów, to nie zamierza osiadać na laurach. Swoje pierwsze osiągnięcia zdobywała jeszcze jako nastolatka.

Partnerka Rafała Brzozowskiego

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska mają stanowić związek już od dłuższego czasu. Chociaż sami nigdy wcześniej nie wypowiadali się na temat swojego związku, to znajomi twierdzą, że są doskonałą parą i dobrze się ze sobą dogadują. Jakiś czas temu osoba z ich otoczenia powiedziała dla Życia na gorąco:

Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody – czytamy.

Jeszcze przed kilkoma dniami pojawiały się spekulacje , że Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji. Dzisiaj podczas programu śniadaniowego TVP zostały potwierdzone . Gwiazdor nie ukrywał swojej ogromnej dumy, czego dowodem była niniejsza wypowiedź:

– […] jestem zaszczycony, dumny, trochę szczęśliwy, wielka radość […] Nie udało się kilka lat temu, a teraz mogę pojechać z taką piosenką, z taką produkcją, bo to jest zrobione na totalnie światowym poziomie, więc marzenia się spełniają – powiedział piosenkarz w Pytaniu na śniadanie.

Jak oceniacie ich razem?

Zobacz zdjęcie:

Rafał Brzozowski

Narzeczona Rafała Brzozowskiego to modelka Anna Tarnowska.

Jakiś czas temu mogliśmy ją podziwiać na okładce Playboya.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: natemat.pl, plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]