Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Każdy może wynająć Rafała Brzozowskiego. Teraz za niewielkie pieniądze gwiazdor zrobi wyjątkową rzecz, „Możecie do mnie pisać”
Karina Sulich
Karina Sulich 17.06.2020 22:28

Każdy może wynająć Rafała Brzozowskiego. Teraz za niewielkie pieniądze gwiazdor zrobi wyjątkową rzecz, „Możecie do mnie pisać”

Rafał brzozowski
facebook.com/JakaToMelodiaTVP

Rafał Brzozowski to jeden z najbardziej lubianych piosenkarzy, a jego przeboje podbiły serca szczególnie damskiego grona słuchaczy. Teraz prowadzący Jakiej to melodii oraz Koła fortuny ma dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę. Jak się okazuje, za pomocą specjalnej aplikacji mogą oni nawiązać kontakt z artystą i otrzymać od niego wyjątkowe nagranie.

Rafał Brzozowski do wynajęcia? Od teraz już tak. Jak się okazuje, za niewielkie pieniądze, każdy z nas może otrzymać od słynnego muzyka wyjątkowe, spersonalizowane nagranie. Marzysz, aby gwiazdor złożył ci lub bliskiej ci osobie urodzinowe życzenia, lub odśpiewał ulubioną piosenkę? To nie tylko możliwe, ale i łatwe jak nigdy. Wystarczy zrobić jedną rzecz.

Rafał Brzozowski: życzenia na zamówienie

Dzięki aplikacji Hype Me możemy przysłowiowo wynająć Rafała Brzozowskiego. Jednak nic za darmo. Jak się okazuje, piosenkarz nagra dla nas specjalny filmik czy złoży życzenia, za jedyne 104,99 zł. Trzeba przyznać, że to dość niewielka suma, szczególnie że część z niej zostanie przeznaczona na szczytny cel.

Jestem tutaj dostępny, możecie do mnie napisać z prośbą o specjalne życzenia. Filmiki będą wysyłane bezpośrednio do was – mówił na zamieszczonym na stronie hypemeapp.co nagraniu uśmiechnięty piosenkarz. Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

  1. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od dziś już wiadomo, kto nie musi zakrywać nosa i ust
  2. Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunek
  3. Zbezczeszczono grób 8-letniego Kacperka. Dokonano haniebnego czynu

Rafał Brzozowski Hype Me

Część pieniędzy, które zostaną wpłacone na Hype Me, Rafał Brzozowski ma zamiar przeznaczyć na fundację Herosi, która pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi oraz z domów dziecka. Trzeba przyznać, że personalizowane życzenia od Rafała Brzozowskiego uwiecznione na nagraniu to dobry sposób nie tylko, by podarować prezent sobie czy najbliższym, ale i tym najbardziej potrzebującym.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski łączy się ze swoimi fanami poprzez wyjątkową aplikację. Za jej pomocą możemy zamówić nagranie z jego udziałem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co tam się stało? Aktywista LGBT przerwał spotkanie z Dudą i wyszedł, o wszystkim opowiedział
  2. Prezydent oraz jego żona zakażeni koronawirusem. Media obiegły najnowsze, przykre wiadomości z Hondurasu
  3. Agata Duda otrzymała niespodziewany list. Chodzi o jej męża, jest mowa o rozwodzie pary prezydenckiej
  4. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  5. Krzysztof Jackowski miał wizję. Widział okropne sceny, ujawnił porażające szczegóły
  6. Bardzo smutna wiadomość, media przemilczały jego śmierć. Na wieczną wartę odszedł wieloletni prezes PSL w strukturach lokalnych