Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Brzozowski kupił piękny dom, ale nie dla siebie. ,,Uznałem, że oni są ważniejsi”
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 27.05.2021 13:34

Rafał Brzozowski kupił piękny dom, ale nie dla siebie. ,,Uznałem, że oni są ważniejsi”

Rafał Brzozowski
fot. SplashNews.com/East News

Choć Rafał Brzozowski często krytykowany jest za swoje zachowanie, to bez wątpienia można powiedzieć, że ma gest. Jak się okazuje, zanim wokalista miał swoje własne mieszkanie, to kupił dom dla kogoś innego.

Rafał Brzozowski zakończył swoją przygodę z konkursem Eurowizji, to nie oznacza, że całkowicie zniknął z show-biznesu. Niedawno muzyk udzielił wywiadu, w którym opowiedział nie tylko o swoich zmaganiach podczas Eurowizji, ale też o innych ciekawych rzeczach ze swojego życia.

W jednym z wcześniejszych tekstów pisaliśmy, że Rafał Brzozowski często wspierał liceum, do którego chodził. Między innymi fundował nagrody dla zwycięzców konkursu talentów, a nawet zasiadał w jury. Co więcej, to nie jedyne niezwykle uczynne gesty, na które się zdecydował.

Rafał Brzozowski kupił dom dla swoich rodziców

Często w pogoni za własnymi marzeniami i karierą zapominamy o tych, którym zawdzięczamy to, że w ogóle przyszliśmy na świat. Niestety pełno jest historii starszych osób, które mimo posiadania rodziny, są zdane jedynie na siebie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak w przypadku Rafała Brzozowskiego absolutnie nie można powiedzieć, że nie dba on o swoich rodziców. W jednym z wywiadów Rafał Brzozowski został zapytany, czy to prawda, że kupił swoim rodzicom dom.

Muzyk nie zaprzeczył i wyznał nawet, że zrobił to zanim sam mógł zamieszkać we własnym mieszkaniu.

Raczej wyprowadziłem ich z bloku do własnego domu, ale w tej samej miejscowości. Dzięki temu czują się komfortowo i bezpiecznie, bo przecież starych drzew się nie przesadza. Zrobiłem to zanim sobie kupiłem mieszkanie, uznałem, że oni są ważniejsi, bo inwestowali we mnie i dzięki nim doszedłem w życiu do tego punktu, w którym jestem teraz – wyznał Rafał Brzozowski.

Bez wątpienia jest to niezwykle miły gest z jego strony.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl