Lelum.pl

fot. instagram.com/agata_gal2304

Rafał Grabias pokazał, co robił z partnerką nad ranem. Komentarz jest zbędny

9 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Rafał Grabias pokazał, co robi z tajemniczą partnerką nad ranem. Kobieta najwyraźniej zdaje sobie sprawę z tego, że droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek. Dlatego o piątej rano serwowała mu tosty na zestawie z Versace. To definitywny koniec z Gabrielem?

Rafał Grabias pokazał, co robi z tajemniczą partnerką nad ranem. Kobieta najwyraźniej zdaje sobie sprawę z tego, że droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek. Dlatego o piątej rano serwowała mu tosty na zestawie z Versace. To definitywny koniec z Gabrielem?

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn byli jednymi z najbardziej lubianych uczestników programu Królowe życia. Internet niedawno huczał o ich rzekomym ponownym rozstaniu. Takie spekulacje zdają się potwierdzać najnowsze zdjęcia Rafała, na których pozuje z tajemniczą Agatą.

Rafał Grabias pokazał, co robi z partnerką

Niedawno na Instagramie Rafała Grabiasa ukazało się zdjęcie z tajemniczą Agatą. Kobieta już wcześniej była widywana w towarzystwie uwielbianych przez widzów TTV gejów, a na jej fotografiach można dostrzec, że nosi na sobie futra z kolekcji Gabriela.

Hej, hej!!! Miał być książę na białym koniu. Księcia brak, za to jest księżniczka @agata_gal2304. Pamiętajcie moi kochani!!! Tylko krowa nie zmienia poglądów — napisał Rafał, dodając mnóstwo emotikon serduszek.

Później pojawiło się nieco zmysłowe zdjęcie, na którym Agata trzyma go za klatkę piersiową. Para pozowała na tle nocnego warszawskiego nieba, a z tyłu można dostrzec Pałac Kultury i Nauki. Opis również może sprawić, że niektórzy poczują się zdezorientowani.

— napisał, dodając hasztag „wielka miłość”.

Wygląda na to, że ich znajomość kwitnie w najlepsze, a na ostatniej relacji na InstaStory Rafała możemy zobaczyć, jak on i Agata jedzą śniadanie o piątej nad ranem.

— Dobry wieczór, a raczej dzień dobry Warszawo. My tutaj jemy pyszne kanapeczki zrobione przez moją księżniczkę. Piękna, cudownazachwyca się wybranką swego serca Grabias i trudno nie zwrócić uwagi na ozdobne talerze. Połyskuje na nich logo Versace.

Nie zabrakło również wina, jednak na nagraniu widać, że nie są sami. Kątem oka można zauważyć, że przy stole siedzi trzecia osoba, jednak nie można rozpoznać jej personaliów, ponieważ cała zasłania się futrem. Czy nowy „związek” to tylko przykrywka?

Czy Rafał Grabias ma nową partnerkę? Fani wątpią

Wszystko wygląda tak, jakby Rafał na dobre rozstał się z Rafałem i znalazł sobie nową partnerkę, jednak tym razem jest nią kobieta, a nie mężczyzna. Wielu fanów nie chce w to uwierzyć.

Kiedy wejdzie się na profil kobiety na Instagramie, również można dostrzec, że i ona wstawia zdjęcia z Rafałem. Na jednym para prawie się całuje, a na innym przechadza się po sopockim molo.

Opinie internautów są podzielone w tej sprawie. Niektórzy uważają, że Rafał specjalnie udaje nowy związek, aby zwrócić na siebie uwagę mediów plotkarskich. Ostatnio było bardzo głośno również o jego rzekomym rozstaniu się z Gabrielem, a w drogę miał im wtedy wejść tajemniczy wielbiciel jednego z „Królów życia”.

Szok, rozpacz, niedowierzanie. Dla rozgłosu wszystko widać się zrobi, za długo o was nikt nie mówił. Najpierw w Królowych życia było, że się rozstaliście, później nagle wielki comeback, a teraz, że niby z kobietą.

Ale ściema ja pier…

Na koniec, jak już za dużo ludzi będzie po nim jechało, doda sprostowanie, że to „big love” przyjacielskie. Uwielbiam Gabriela, ale jego nie mogę znieść. W programie robi z siebie taką ciotkę, że normalnie samo patrzenie na niego wprowadza mnie w szał, a jeszcze dodać jego głoś, to już porażka. Mimo wszystko niech ci tam lekko będzie. Pozdrowionka — można przeczytać na Instagramie.

Co o tym sądzicie? Romantyczne tosty to tylko przykrywka dla rozgłosu?

Zobacz zdjęcia:

Rafał Grabias

Rafał pokazał, jak Agata serwuje mu tosty nad ranem.

Rafał Grabias

Nie brakowało również wina.

Rafał Grabias

Okazuje się, że para nie była sama.

Rafał Grabias

Fani nie mogą uwierzyć w jego nowy związek.

Rafał Grabias

Uważają, że w ten sposób Rafał chce znowu zdobyć popularność i rozgłos.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Tagi:

Natalia Andrejuk

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Paraliżujące sceny w domu pogrzebowym. Patrzyli, co dzieje się na ich oczach z ciałem zmarłej i nie dowierzali

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje znajomych poza kolejką w gabinecie NFZ. Ludzie oburzeni

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Czytaj więcej >