Rafał i Gabriel nie mogli już dłużej wytrzymać, postanowili zdradzić coś, o czym wiedzieli bardzo nieliczni. Ogłosili swoim fanom naprawdę wspaniałą nowinę, obserwujący ich ludzie są wprost zachwyceni. Mało kto się tego spodziewał, ale w końcu wszystko się potwierdziło. Wyczekujemy tego wielkiego dnia.

Rafał i Gabriel są z pewnością przeszczęśliwi, być może nawet skaczą ze szczęścia. Po ich odejściu z programu Królowe życia fani myśleli, że już niczym ich nie zaskoczą. Jednak panowie mieli dla internautów niespodziankę.

Rafał i Gabriel przerwali milczenie

Panowie znani głównie z programu TTV Królowe życia w końcu postanowili się wygadać swoim fanom, wszystko pokazali na jeden z relacji na Instagramie. Okazało się, że słynny projektant mody Gabriel Seweryn szykuje dla Zenka Martyniuka nową marynarkę. Na wideo relacji można było zobaczyć, jak król disco polo ma przymiarki do nowego ubioru. Fani oszaleli na ten widok.

Lider zespołu Akcet znany jest ze swojego eleganckiego ubioru na występach. Prawie zawsze podczas swoich koncertów występuje ubrany w szykowny garnitur. Tym razem wokalista postanowił sprawić sobie marynarkę prosto spod nożyc uwielbianego przez telewidzów Gabriela Seweryna. Na udostępnionym krótkim nagraniu widać ciemną marynarkę w kolorowe kwiaty. Jej wzór jest wprost oszałamiający. Zobaczcie sami na zdjęciu poniżej.

  1. Ogromny smutek, kondolencje płyną z całej Polski. Rodzina właśnie przekazała tragiczne informacje, nie żyje
  2. Dziennikarka Polsatu nie wytrzymała. W ostrych słowach napisała co myśli, fani się nie spodziewali: „Żenadometr wywaliło”
  3. Zapadła decyzja w sprawie Warszawy. Wszystko wiadomo, sytuacja w szpitalach nie pozostawia złudzeń

Zdjęcie z gwiazdorem disco polo

Niedługo po tym słynna para dodała wspólne zdjęcie z Zenkiem Martyniukiem.

— 3 Królowie. Każdy z nas inny, ale jedno nas łączy — miłość do sztuki — napisał Gabriel pod zdjęciem.

Fani zupełnie się tego nie spodziewali. Co prawda niektórzy już wcześniej mogli snuć pewne domysły, ponieważ pod koniec lipca Zenek również odwiedził pracownie chłopaków przy ulicy Wilczej w Warszawie. Jednak mało kto wiedział, że słynna para stylistów szykuje dla niego wyjątkowy garnitur.

Jak myślicie, gdzie Zenek Martyniuk się w nim pokaże? Czy będzie to kolejny koncert, a może wielka impreza, jak np. zbliżający się powoli Sylwester? A może już wcześniej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rafał i Gabriel
fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Zenek Martyniuk przymierza nową marynarkę od Gabriela.

Rafał i gabriel
fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Panowie dodali wspólne zdjęcie.

Rafał i Gabriel
fot. instagram.com/gabriel_seweryn

Zenek Martyniuk już pod koniec lipca pokazał się w ich pracowni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo Zdrowia zatwierdziło ogromną zmianę. Obowiązuje od dziś
  2. Nareszcie. Sąsiad Polski otworzył granicę. Turyści długo czekali na decyzję
  3. Wielka radość w życiu Edwarda Miszczaka. Wszyscy patrzyli na Annę Cieślak, nie mogli oderwać oczu od jednej rzeczy
  4. Reforma edukacji. Czy powinny wrócić gimnazja?
  5. „Jedyneczka” wywoływała uśmiech na twarzy każdego dziecka. Wszyscy pamiętamy słowa tytułowej piosenki
  6. Rozpływająca się w ustach pyszność z czasów PRL-u, dziś smakuje jeszcze lepiej. Powrót do beztroskiego dzieciństwa gwarantowany

Źródło: instagram.com

 

Poprzedni artykułNadjeżdża Masa Krytyczna. Czy przejazdy grupy rowerzystów przez miasta powinny być zakazane?
Następny artykułByła żona Daniela Martyniuka nie wytrzymała. Wydała oficjalne oświadczenie, wszystkich zamurowało
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl