Pamiętacie Rafała Kopacza z W11? W rolę funkcjonariuszy wcielili się prawdziwi funkcjonariusze, a nie aktorzy. Jednym z nich był Rafał Kopacz, który później postanowił zainwestować w swój biznes. Padniecie, kiedy się dowiecie, jaką branżą się zajmuje. W dodatku ma dorosłą córkę, która jest modelką.

W11, emitowane przez stację TVN, swego czasu biło rekordy popularności, a komenda przy Pomorskiej stała się niemal legendarna. Co dzisiaj robi Rafał Kopacz, który w programie był jednym z funkcjonariuszy?

Co dzisiaj robi Rafał Kopacz z W11?

Wszystko wskazuje na to, że pieniądze zarobione dzięki występom w programie TVN, pozwoliły Rafałowi Kopaczowi rozwinąć skrzydła. Po zakończeniu emisji W11 policjant zniknął z mediów.

Postanowił całkowicie zmienić swój profil branżowy. Były funkcjonariusz jest franczyzobiorcą firmy Kredigo, która specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych, czyli tzw. chwilówkach.

Niemal każdą wizytę w biurze rozpoczynam od wyjaśnień. Początkowo klienci czują się nieco zmieszani, ale gdy przechodzimy do rozmowy o finansach, wszystko wraca do normy — powiedział w wywiadzie z 2014 roku, jak cytuje Onet.

Rafał Kopacz jest po rozwodzie, jednak z byłą żoną ma dwoje dzieci: Karolinę i Jakuba. Co ciekawe, jego córka robi karierę jako modelka! Można ją było zobaczyć na okładce jednego z numerów Avanti.

Z kolei syn próbuje swoich sił na zupełnie innym polu. Jego pasją jest piłka nożna. Spodziewalibyście się, że dzieci Rafała Kopacza są już takie dorosłe?

Rafał Kopacz i jego przygoda z telewizją

Aż ciężko uwierzyć, że z telewizji przeniósł się do branży kredytowej. Swoją przygodę ze stacją TVN były policjant, rozpoczął w 2005 roku. Do tej roli nie musiał się długo przygotowywać, bo właśnie śledztwami zajmował się przez blisko 10 lat.

Zarobione na planie pieniądze postanowił przeznaczyć na rozwój własnej firmy. Kopacz przyznawał, że była to dla niego zupełnie nowa rola.

Z czasem pomyślę o zatrudnieniu kogoś do pomocy, ale na razie sam zajmuję się obsługą klientów. Nigdy wcześniej nie prowadziłem firmy, dlatego zdecydowałem się na franczyzę, licząc na współpracę z doświadczonym partnerem — mówił wtedy Rafał Kopacz, jak cytuje dalej portal.

Jego punkt działa przy ulicy Królewskiej, niedaleko krakowskiego rynku. Zdecydował się na tę lokalizację ze względu na duże natężenie ruchu i widoczną z ulicy witrynę oraz otoczenie innych punktów usługowych.

Po mojej stronie było wyposażenie biura i zakup sprzętu biurowego. Od centrali dostałem oznakowanie, wyklejki na witrynę i materiały reklamowe. W ramach opłaty licencyjnej Kredigo sfinansowało pierwszą kampanię promującą otwarcie mojego lokalu — wyjaśniał dalej.

Jesteście zaskoczeni jego nową rolą? Ostatnio pisaliśmy również o tym, co takiego robi Sebastian Wątroba i Anna Potaczek, których również mogliśmy zobaczyć w W11.

Zobacz zdjęcie:

Rafał Kopacz
fot. East News/Agencja SE

Rafał Kopacz zajmuje się dzisiaj kredytami krótkoterminowymi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Party, Onet

 

Poprzedni artykułKiedy wyprawimy wesele i otworzą się galerie handlowe? Wiceminister wyjaśniła możliwe terminy
Następny artykułMaja Kapłon nagrała specjalny utwór dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl