Rafał Maserak zasłynął za sprawą programu Taniec z gwiazdami. Tancerz wytańczył sobie nie tylko sławę, ale i kilka medialnych romansów, które jeszcze bardziej wzbudzały kontrowersję wokół jego osoby. Teraz okazuje się, że Maserak będzie musiał skończyć z flirtami i oddać się rodzinie, ponieważ już niedługo… zostanie ojcem!

Minęło już 13 lat, od kiedy Rafał Maserak po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizorów. Przystojny tancerz o nieposkromionym temperamencie u jednych wzbudzał zachwyt, a u innych poczucie zażenowania. Maserak to typ wiecznego kochasia, który pozwalał sobie na wiele flirtów. Największą kontrowersję wzbudził burzliwym związkiem ze starszą o 17 lat Małgorzatą Foremniak. Aktorka potrzebowała stabilizacji, a tancerz wciąż uwodził inne kobiety. Czy teraz będzie w stanie zrezygnować z tego czarującego sposobu bycia?

Rafał Maserak będzie ojcem

Co prawda tancerz wyraźnie zaznaczał, że obecnie odnalazł szczęście u boku swej partnerki – Małgorzaty Lis i romanse nie są mu w głowie. Hulaszczy tryb życia porzucił na zawsze i myślał nawet o ślubie.

– Zawsze wszędzie było mnie pełno, ale z wiekiem człowiek musi spoważnieć. Powoli próbuję to zrobić. Mam teraz z tyłu głowy myśl o ślubie. Mam 34 lata, narzeczoną. Czas pokaże, jak to teraz będzie – wyznał w rozmowie z Faktem.

Życie potrafi jednak płatać figle i kiedy tancerz myślał o ślubie, okazało się, że jego kobieta jest w ciąży. Jak podaje informator Pudelek.pl Rafała i jego partnerkę czekają spore zmiany w życiu.

– Oboje byli zaskoczeni tą ciążą, ale przyjęli ją z radością. Rafał od dawna mówił, że chce mieć dziecko, ale zawsze stało coś na przeszkodzie. Teraz jest bardzo podekscytowany tą wizją i snuje kolejne, o szczęśliwym i ułożonym życiu z Małgosią – wyjawił informator Pudelka.

Myślicie, że Rafał Maserak dorośnie i odnajdzie się w roli taty? A może stan błogosławiony przyspieszy decyzję o ślubie? My trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie oraz serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom! 😉

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zazdrosna Mucha OSTRO ocenia sesję Żyły. „Playboy skończył się na mojej sesji”
  2. Dzień Matki: te prezenty przydadzą się na cały rok
  3. Komenda ujawnił listę WINNYCH jego gehenny. Mocne oskarżenia

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułRodzina odwróciła się od Meghan. Ojciec nie pogratulował młodej parze
Następny artykułUkradli jej telefon, NAGIE zdjęcia Anny Muchy krążą po internecie