Rafał Maserak: wzrost Rafała Maseraka to powód zainteresowania wielu fanów przystojnego tancerza. Weteran programu Taniec z Gwiazdami od lat prezentuje się naprawdę zjawiskowo, a kobiety w każdym wieku wprost nie mogą oprzeć się jego urokowi. Ile wzrostu ma Rafał Maserak? Znamy resztę wymiarów!

Niezwykłe umiejętności taneczne, zalotne spojrzenie i nieprzemijająca elegancja to znaki rozpoznawcze tancerza. Rafał Maserak: wzrost tancerza robi wrażenie! Jesteście ciekawi, ile mierzy doświadczony artysta? Odpowiadamy!

Ile wzrostu ma Rafał Maserak?

Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich tancerzy mierzy 186 centymetrów wzrostu. Jeśli chodzi o wagę gwiazdora, kilkukrotnie była ona komentowana przez media.

Rafał Maserak: wzrost tancerza zachwyca

Dwa lata temu, w trakcie wakacyjnego relaksu, dziennikarze Faktu opublikowali zdjęcia, na których można dostrzec wzrost wagi tancerza. Ten jednak podszedł do sprawy z dystansem. W trakcie wywiadu z reporterem Fakt24 przyznał, że nie przejął się zbytnio zamieszczonymi fotografiami:

— Wakacje są różne. Wyjeżdża się, coś się zje, ale takiego brzucha, jaki wy pokazaliście w swoim piśmie, aż nie mam — skomentował z uśmiechem.

Utalentowany tancerz

Rafał Maserak jest laureatem wielu prestiżowych konkursów tanecznych. Mężczyzna trzykrotnie obronił tytuł wicemistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Ponadto tancerz reprezentował nasz kraj w najbardziej znanych międzynarodowych turniejach. 

Przygoda z telewizją

W 2005 roku Rafał został zaproszony do udziału w programie Taniec z Gwiazdami, emitowanym przez stację TVN. Od 2014 roku występuje w podobnym formacie Polsatu Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Jego partnerkami były między innymi: Małgorzata Foremniak, Anna Mucha, Julia Kamińska i Elżbieta Romanowska. 

Życie prywatne 

Gwiazda telewizji związana była z tancerką Kamilą Kajak, aktorką Małgorzatą Foremniak oraz fotomodelką Anitą Leśniak. Obecną partnerką mężczyzny jest Małgorzata Lis.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rafał Maserak: wzrost
instagram.com @rmaserak

Rafał Maserak to zawodowy tancerz i prezenter telewizyjny.