Rafał Maślak skrytykował film Tomasza Sekielskiego Tylko nie mów nikomu. Gwiazdor przyznał, że kontrowersyjny dokument nie znalazł u niego uznania. Co dokładnie nie spodobało się byłemu Misterowi Polski? Najbardziej przeszkadzał mu TEN element. „Wyłączyłem po 30 minutach”.

Na temat dokumentu Tomasza Sekielskiego o pedofilii w polskim kościele wypowiedziało się nie tylko wielu polityków i księży, lecz także gwiazd show-biznesu. O wyrażenie swojej opinii został również poproszony Rafał Maślak. Słowa byłego Mistera Polski raczej nie spodobają się reżyserowi Tylko nikomu nie mów. Dlaczego Maślak wytrzymał tylko pół godziny, po czym wyłączył film? Będziecie zaskoczeni zakończeniem całej afery. 

Dlaczego Rafał Maślak krytykuje film Tomasza Sekielskiego?

Do feralnego wywiadu doszło podczas wieczoru organizowanego przez firmę Ice Watch, w którym brał udział m.in. właśnie Rafał Maślak. W pewnym momencie do fotomodela podszedł dziennikarz, który zadał mu kilka pytań dotyczących m.in. rodziny. Jednak największym echem w mediach odbiła się krytyka filmu Tomasza Sekielskiego. Co dokładnie powiedział Maślak?

Gwiazdor przyznał w rozmowie z przedstawicielem portalu przeAmbitni, że chociaż podjął próbę obejrzenia Tylko nie mów nikomu, sposób pokazania przedstawionych wydarzeń do tego stopnia nie przypadł mu do gustu, że wyłączył dokument po upływie zaledwie trzydziestu minut. Elementem, który do tego stopnia go zdenerwował, było rzekome przekoloryzowanie dramatycznych wydarzeń. 

– Widziałem pierwsze pół godziny i wyłączyłem. […] Jest to kontrowersyjny film i o to chodzi. Dzieją się tam złe rzeczy, ale moim zdaniem jest to trochę tak nad wyraz przekoloryzowane. […] Można powiedzieć coś na dany temat, ale dla mnie ten film mógłby trwać pół godziny i przekazałby tyle informacji, a już by nie robił tego tak przerysowanie – wyjaśnił w rozmowie z dziennikarzem. 

Rafał Maślak przeprosił za wypowiedź o filmie Sekielskiego. Co powiedział?

Ostatecznie Rafał Maślak przemyślał swoją wypowiedź i zdecydował się opublikować na swoich social mediach przeprosiny. Skierował prośbę do wybaczenie zarówno do wszystkich osób, które poczuły się dotknięte jego niewłaściwą odpowiedzią, jak i ofiar „haniebnych czynów” oraz twórców. Przyznał, że postąpił niewłaściwie, odnosząc się do produkcji krytycznie, skoro nie widział jej w całości. 

– Przepraszam za moją nieprzemyślaną wypowiedź na temat filmu Tylko nie mów nikomu Tomasza i Marka Sekielskich. Problem pedofilii, który został poruszony przez dziennikarzy, jest bardzo ważny i wstydzę się, że w swojej wypowiedzi zbagatelizowałem go. Bardzo żałuję wypowiedzianych słów.

Rafał Maślak zrobił coś, na co zdobyłoby się niewiele osób. Chociaż gwiazdor popełnił błąd, publicznie się do niego przyznał i poprosił o wybaczenie. Nie każda osoba ma w sobie tyle pokory!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rafał maślak
fot. instagram.com @rafalmaslak

Rafał Maślak ostro skrytykował film Tylko nie mów nikomu.