Rafał Mroczek przeżywa prawdziwy dramat. Niestety, choć wielu sądziło, że sprawa potoczy się inaczej, los nie był łaskawy dla aktora, który w prawdziwym życiu zmaga się niemal z takimi samymi problemami, jak grany przez niego w M jak miłość Paweł Zduński. Gwiazdor ma za sobą ciężkie doświadczenia, wciąż toczy batalię.

Rafał Mroczek i Paweł Zduński mają ze sobą o wiele więcej wspólnego, niż mogłoby nam się wydawać. Niestety. Jak się okazuje, życie nie oszczędza 38-letniego aktora. Gwiazdor M jak miłość przeżywa dramat.

Dramat Rafała Mroczka

Choć jego brat bliźniak, Marcin Mroczek, może pochwalić się szczęśliwą rodziną, a zaledwie tydzień temu świętował trzecie urodziny swojego synka, Rafał Mroczek nie miał tyle szczęścia. Aktor walczył o swoje dziecko.

Rafał Mroczek jest ojcem prawie 4-letniej Zosi. Jak się okazuje, mężczyzna, który od lat wciela się w role Pawła Zduńskiego, który stoczył z żoną walkę o opiekę nad przybraną córką, niestety w prawdziwym życiu spotkał podobny scenariusz.

  1. Nagłe i niespodziewane oświadczenie Polsatu. To koniec
  2. Bagatelizowana choroba prowadzi do nagłego zatrzymania krążenia. Jakie są wczesne objawy zakrzepicy?

Rafał Mroczek samotnym ojcem

Rafał Mroczek w 2016 roku zaręczył się z byłą Miss Polski Nastolatek 2006, Julią Skrzyszewską. Jeszcze w tym samym roku urodziła się córeczka zakochanych. Niestety, uczucie tej dwójki nie przetrwało próby czasu. Aktor i Julia Skrzyszewska rozstali się. Jak podaje Se.pl, Rafał Mroczek zapowiedział, że chce wychowywać córkę na takich samych prawach jak jej mama. Widać, że mała Zosia jest dla niego całym światem.

Pod koniec ubiegłego roku Polskę obiegła wiadomość, że w domu aktora interweniowała policja. On sam wydał wtedy oświadczenie i podkreślał, że będzie walczył o każdą chwilę z córką.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rafał Mroczek
Fot. rafalmroczek, Instagram

Rafał Mroczek jest samotnym ojcem. Aktor wychowuje 4-letnią Zosię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choruje na nią Dowbor i Rusin, jest nieuleczalna. Pierwsze objawy to m.in. niepozorne zmęczenie
  2. Niespodziewane zmiany w programie Taniec z gwiazdami. Widzowie będą zdezorientowani, zapadła decyzja
  3. Na zdjęciu znajduje się pilot od telewizora, znajdziesz go? Test rozkłada na łopatki 90% osób
  4. W środę po południu pojawiły się pilne ostrzeżenia. Chodzi o dwa województwa
  5. Iza z „Królowych życia” w bikini i bez makijażu. Tak gorących zdjęć fani jeszcze nie widzieli
  6. Milionowe długi, rozpacz i totalna nowość. Nadchodzi nowy sezon Kuchennych Rewolucji, wiemy czego się spodziewać

źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.